چهارشنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۰  |  Wednesday, 14 April 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۱۴۷۲
تاریخ انتشار : ۱۴ : ۱۳ - ۲۷ دی ۱۳۹۵
کنسرت امید حاجیلی در سالن نمایشگاه میلاد به روی صحنه رفت.

به گزارش خبرنگار موسیقی دیباچه، امید حاجیلی خواننده پرانرژی و موزیسین تحصیل کرده موسیقی کشوردر سومین شب از جشنواره موسیقی فجربا انرژی و شور و نشاطی که در اجرا داشت شب شاد و متفاوتی را برای دوستداران موسیقی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی رقم زد.

شب امید حاجیلی در سالن میلاد/ شومنی با «تردست» و«رعنا »

کنسرت با آهنگ "وقت گل نی "و با انرژی مثبتی که حاجیلی در طول اجرا به حاضرین در سالن انتقال می داد شروع شد و بعد از اتمام این آهنگ و سلام و احوالپرسی حاجیلی گفت: بعد از چند ماه دوری از اجرا در تهران خیلی خوشحال هستم که در جشنواره موسیقی فجر با شما علاقه مندان دیدار میکنم ،سال پیش من در هیات داوران جشنواره حضور داشتم و امسال افتخار این را دارم که اجرا داشته باشم.

شب امید حاجیلی در سالن میلاد/ شومنی با «تردست» و«رعنا »

آهنگ های شاد وریتمیک اجرا شده توسط حاجیلی با استقبال گرم و همراهی و صدای جیغ و سوت حاضران در سالن همراه بود .این کنسرت با اجرای قطعاتی چون "ربابه" "افتاد" "وای وای" "ای داد" "برای عاشقی دیره" مجنون" "ترک دیار" ادامه یافت که لحظات شادی را برای دوستداران این نوع موسیقی رقم زد.

"رعنا " قطعه شمالی بود که در فضایی متفاوت و با همخوانی تک تک هواداران از سوی حاجیلی اجرا شد ، نقطه عطف و دوست داشتنی کنسرت که حاضران در سالن را تحت تاثیر قرار داد پخش کلیپی از ناصر عبدالهی و اجرای قطعه"نقش جمال"و یک اجرا زیبا همراه با صدای این خواننده فقید و اجرای بخشی از آهنگ توسط حاجیلی بود .

شب امید حاجیلی در سالن میلاد/ شومنی با «تردست» و«رعنا »

خواننده آلبوم"حاجیلیتو"با گفتن این که چون سال پیش در هیات داوران بوده و کوپن دارد تا وقت بیشتری در اختیار داشته باشد به اجرای ۳ آهنگ دیگر ریتمیک و شاد "تردست " "باریکلا" و "دلبر"پرداخت .

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در کارگاه مجازی زبان و ادبیات فارسی مطرح شد

زبان و ادبیات فارسی بیش از ۸۰۰ سال زبان و ادبیات رسمی و دیوانی هندوستان بوده است!

۱۳:۴۱  -  ۲۳ فروردين ۱۴۰۰
گفت و گو صمیمی دیباچه با « صهبا شرافتی » بازیگر نقش روناک در سریال « نون خ »

کاراکتر « روناک» شبیه شخصیت خودم است! | هر حرفی جایی دارد ،اگر موقعیت‌ها اشتباه گرفته شود عصبانی می­ شوم!

۱۱:۵۳  -  ۲۱ فروردين ۱۴۰۰

« کرونا » خانه سینما را تعطیل کرد!

۱۳:۴۴  -  ۲۲ فروردين ۱۴۰۰
آخرین اخبار