چهارشنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۰  |  Wednesday, 14 April 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۱۴۲۹
تاریخ انتشار : ۵۴ : ۰۸ - ۲۶ دی ۱۳۹۵
فریدون آسرایی در دومین شب از برگزاری جشنواره موسیقی فجر با اجرای قطعات خاطره انگیز روی صحنه رفت.

به گزارش خبرنگار موسیقی دیباچه، کنسرت فریدون آسرایی در دومین شب برگزاری جشنواره موسیقی فجر ساعت 19 در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

خاطره‌بازی فریدون در شب آسرایی/ اجرای قطعه‌ای به یاد مادر


فریدون آسرایی در این شب قطعاتی را اجرا کرد که خاطرات بسیاری از حاضران را زنده کرد. وی که سال‌هاست در این حوزه فعالیت دارد، قطعات خاطره‌انگیز خود را برای حضار اجرا کرد.


آسرایی در ابتدا به همراه گروهش متشکل از «کارن زیاری» نوازنده پیانو و کیبورد، «فرهاد بهرام» نوازنده گیتارباس، «سعید خانزاد» گیتار الکتریک، «امیرحسین محمودی» نوازنده ویولن، «مهرناز دبیرزاده» نوازنده دف و سازهای کوبه‌ای، «بهزاد اشعاری» نوازنده درامز و «ایمن خراسانی‌راد» رهبر گروه و گیتار الکتریک به روی صحنه آمدند.


فریدون آسرایی با اجرای قطعه «عشق یعنی» کنسرت خود را کلید زد و پس از آن در سخنانی گفت: عشق یعنی وقتی شما را می‌بینم از خوشی می‌میرم! خوشحال هستم که در جشنواره فجر روی صحنه می‌روم و امیدوارم تعداد این جشنواره‌ها زیاد شود و وضعیت موسیقی پاپ نسبت به گذشته بهتر شود.


وی که معمولاً در کنسرت‌هایش با شور و هیجان روی صحنه حضور دارد، قطعه «غریبه» را اجرا کرد.


قطعه بعدی، آهنگ ریتمیک بی‌کلام با تم موسیقی بختیاری بود که مهرناز دبیرزاده با دف تکنوازی کرد. همچنین سولوی ویولن فضای شاد این قطعه را تکمیل کرد.


قطعات «مستی»، «ببخشید»، «مجنون توام»، «سلام»، «نگاهت»، «دوستت دارم»، «پشیمونی»، «فراموش کن»، «ای کاش»، «هنوز همونیم»، «چشمات مال منه» و «آهای خوشگل عاشق» تا پایان کنسرت روی صحنه توسط فریدون و گروهش اجرا شدند.


زمانی که قطعه «دوستت دارم» آسرایی که با شعر معروف آذری «کوچه ‌لر» تلفیق شده، اجرا شد با استقبال آذری‌های سالن مواجه شد که فریدون آسرایی خطاب به آنها عبارت «یاشاسین آذربایجان» را بیان می‌کرد.


این خواننده پاپ کشورمان قطعه «هنوز همونیم» را به یاد مادرش اجرا کرد و از حضار خواست که برای مادرها کف بزنند.


در پایان کنسرت و پس از اجرای «پشیمونی»، «فراموش کن»، «ای کاش» و «چشمات مال منه» به سراغ خاطره بازی سالهای دور با اجرای قطعه «آهای خوشگل عاشق» رفت که باز هم با همراهی حاضران به پایان رسید.


نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در کارگاه مجازی زبان و ادبیات فارسی مطرح شد

زبان و ادبیات فارسی بیش از ۸۰۰ سال زبان و ادبیات رسمی و دیوانی هندوستان بوده است!

۱۳:۴۱  -  ۲۳ فروردين ۱۴۰۰
گفت و گو صمیمی دیباچه با « صهبا شرافتی » بازیگر نقش روناک در سریال « نون خ »

کاراکتر « روناک» شبیه شخصیت خودم است! | هر حرفی جایی دارد ،اگر موقعیت‌ها اشتباه گرفته شود عصبانی می­ شوم!

۱۱:۵۳  -  ۲۱ فروردين ۱۴۰۰

« کرونا » خانه سینما را تعطیل کرد!

۱۳:۴۴  -  ۲۲ فروردين ۱۴۰۰
آخرین اخبار