چهارشنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۰  |  Wednesday, 14 April 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۱۴۱۹
تاریخ انتشار : ۰۱ : ۱۶ - ۲۵ دی ۱۳۹۵
دیباچه خبر میدهد
ساخت دکورهای فیلم سینمایی «سگ های زرد» به کارگردانی احمد کاوری در اطراف تهران آغاز شده و طی دو ماه آینده فیلمبرداری این فیلم آغاز خواهد شد.
به گزارش خبرنگار سینمایی دیباچه، فیلم سینمایی «سگ های زرد» سومین فیلم بلند سینمایی احمد کاوری روزهای پیش تولید خود را پشت سر میگذارد. فیلمی که تهیه کنندگی آن را ابراهیم اصغری بر عهده دارد و به موضوع تروریست های شرق کشور میپردازد.

ابراهیم اصغری در گفتگو با خبرنگار ما درباره آخرین وضعیت این فیلم گفت: با توجه به حساسیت های این فیلم در حال حاضر مشغول ساخت دکورهای «سگ های زرد» در اطراف تهران هستیم.
«سگ های زرد» پاچه تروریست ها را می گیرد/ سومین فیلم احمد کاوری بزودی جلوی دوربین

وی افزود: به علت اینکه بخشی از فیلم در پاکستان و سیستان و بلوچستان میگذرد در ابتدا قصد داشتیم تا فیلمبرداری را در پاکستان انجام دهیم اما با توجه به شرایط منطقه تصمیم گرفتیم تا در اطراف تهران دکور مربوط به این کشور را طراحی کنیم.

اصغری درباره آغاز فیلمبرداری این فیلم گفت: طی دو ماه آینده فیلمبرداری فیلم سینمایی «سگ های زرد» آغاز خواهد شد.

«سگ های زرد» یک فیلمنامه ضد تروریستی محسوب می‌شود که درباره فعالیت‌های یک گروه مزدور و همچنین اتفاقات خط لوله گاز ایران و هند است که در فضای بلوچستان پاکستان روایت می شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: شاهو سرکرده گروه «سگ های زرد» برای آزادی دختران گمشده بهار با او راهی پاکستان می شود، اما ناپدید شدن مهندس آیت که برای احداث خط لوله گاز ایران و هند به پاکستان رفته، شاهو و گروهش را در مسیر خطرناکی قرار می دهد.

احمد کاوری تاکنون فیلم های سینمایی «خودزنی» و «نفوذی» را کارگردانی کرده و «سگ های زرد» سومین ساخته سینمایی این کارگردان محسوب میشود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در کارگاه مجازی زبان و ادبیات فارسی مطرح شد

زبان و ادبیات فارسی بیش از ۸۰۰ سال زبان و ادبیات رسمی و دیوانی هندوستان بوده است!

۱۳:۴۱  -  ۲۳ فروردين ۱۴۰۰
گفت و گو صمیمی دیباچه با « صهبا شرافتی » بازیگر نقش روناک در سریال « نون خ »

کاراکتر « روناک» شبیه شخصیت خودم است! | هر حرفی جایی دارد ،اگر موقعیت‌ها اشتباه گرفته شود عصبانی می­ شوم!

۱۱:۵۳  -  ۲۱ فروردين ۱۴۰۰

« کرونا » خانه سینما را تعطیل کرد!

۱۳:۴۴  -  ۲۲ فروردين ۱۴۰۰
آخرین اخبار