يکشنبه ۲۲ فروردين ۱۴۰۰  |  Sunday, 11 April 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۱۳۶۱
تاریخ انتشار : ۱۳ : ۱۰ - ۲۴ دی ۱۳۹۵
گفتگوی دیباچه با فیلمبردار پرکار فجر سی و پنجم
مدیر فیلمبرداری سینمای ایران گفت: فیلمبرداری فیلم سینمایی «خفه گی» به کارگردانی فریدون جیرانی در جشنواره فیلم فجر مورد توجه قرار خواهد گرفت.

مسعود سلامی مدیر فیلمبرداری سینمای ایران که امسال با فیلمبرداری سه فیلم در بخش مسابقه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در این جشنواره حضور دارد در گفتگو با خبرنگار سینمایی دیباچه درباره آثار خود گفت: امسال با فیلمبرداری فیلم های «زیر سقف دودی»، «گشت 2» و «خفه گی» در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر حضور دارم که هر کدام یک از این آثار از یکدیگر متفاوت است البته یک فیلم دیگر با عنوان «زرد» را نیز فیلمبرداری کردم که متاسفانه انتخاب نشد.

سلامی: «خفه گی» یک ملودرام عجیب و غریب است/ ماندگاری فیلم از سیمرغ مهم تر است

وی افزود: فکر میکنم امسال فیلم «خفه گی» به کارگردانی فریدون جیرانی بیشتر از مابقی آثار دیده شود چرا که در فیلمبرداری این فیلم از روش کادر اسکوپ و سیاه سفید استفاده کرده ام و به نوعی «خفه گی» یک ملودرام نوآر و عجیب و غریب است که در جشنواره فیلم فجر قطعا مورد توجه قرار خواهد گرفت.

سلامی در پاسخ به اینکه آیا امسال نامزد دریافت سیمرغ خواهید شد، تاکید کرد: سیمرغ برای من اهمیتی ندارد و تنها چیزی که برایم مهم است ماندگار شدن است و اینکه فیلم بتواند همه اقشار را راضی نگه دارد.

بنابراین گزارش، مسعود سلامی یکی از فیلمبرداران پرکار سینمای ایران محسوب میشود که همه ساله با چند فیلم سینمایی در جشنواره فیلم فجر حضور دارد و امسال با فیلمبرداری سه فیلم «خفه گی»، «زیر سقف دودی» و «گشت 2» در جشنواره فیلم فجر حضور دارد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران مطرح کرد:

امروز تهران در شرایط کاملا قرمز کرونایی به سر می برد| چرخش ویروس جهش یافته انگلیسی تابلوی عمومی کشور است!

۱۶:۵۲  -  ۱۸ فروردين ۱۴۰۰

درباره خودروی بتمن بیشتر بدانید!

۱۶:۵۷  -  ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
گفت و گو خودمانی دیباچه با حمیدرضا حافظ شجری ،بازیگر سریال « نوروز رنگی »

کسانی که مرا به خاطر شرایط جسمی‌ام مسخره می‌کردند الان از شدت خجالت نزدیکم نمی‌شوند!

۱۴:۱۶  -  ۱۷ فروردين ۱۴۰۰

سینماهای تهران رسما تعطیل شد !

۱۳:۵۳  -  ۱۶ فروردين ۱۴۰۰
آخرین اخبار