چهارشنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۰  |  Wednesday, 14 April 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۱۳۰۵
تاریخ انتشار : ۳۸ : ۱۳ - ۲۰ دی ۱۳۹۵
در پی درگذشت آیت‌اله هاشمی رفسنجانی یار دیرین حضرت امام(ره) و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، تا پنجشنبه هیچ نمایشی در حوزه هنری اجرا نمی شود.

به گزارش خبرنگار تئاتر پایگاه خبری دیباچه در پی درگذشت آیت‌اله هاشمی رفسنجانی یار دیرین حضرت امام(ره) و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام؛ نمایش‌های تماشاخانه‌های ماه و مهر حوزه هنری تا روز پنجشنبه 23 دی‌ماه به صحنه نمی‌روند.

تا پنجشنبه هیچ نمایشی در حوزه هنری اجرا نخواهد شد

حسین دیردار مدیر تولید مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری در اینباره گفت: نمایش "هشت" به نویسندگی و کارگردانی حیدر رضایی از روز پنجشنبه، 23 دی‌ماه، در تماشاخانه‌ی ماه حوزه هنری اجرای خود را از سر می‌گیرد و در روزهای پنجشنبه و جمعه دو نوبت اجرا خواهد داشت و ساعات 17 و 18:30 به روی صحنه می روند.

وی در ادامه گفت: نمایش کمدی «سایکو» به نویسندگی مرجان قمری و کارگردانی علی‌اصغر راسخ‌راد نیز اجرای خود را از روز یکشنبه 26 دی‌ماه ساعت 18:30 در تماشاخانه مهر آغاز می‌کند.

گفتنی است نمایش «هشت» داستان زن و شوهری است که با توسل به امام رضا(ع) صاحب فرزندی می‌شوند. آن‌ها نذر می‌کنند که هر سال در روز تولد پسرشان به زیارت امام بروند اما برای ادای این نذر، اتفاقی پیش‌بینی نشده رخ می‌دهد. در نمایش"هشت" مالک آبسالان، مرجان قاسمی و حیدر رضایی به ایفای نقش می‌پردازند؛ و نمایش کمدی «سایکو» نیز حکایت تازه عروس و دامادی است که طی یک بازی خانوادگی به حقایق تازه‌ای پی می‌برند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در کارگاه مجازی زبان و ادبیات فارسی مطرح شد

زبان و ادبیات فارسی بیش از ۸۰۰ سال زبان و ادبیات رسمی و دیوانی هندوستان بوده است!

۱۳:۴۱  -  ۲۳ فروردين ۱۴۰۰
گفت و گو صمیمی دیباچه با « صهبا شرافتی » بازیگر نقش روناک در سریال « نون خ »

کاراکتر « روناک» شبیه شخصیت خودم است! | هر حرفی جایی دارد ،اگر موقعیت‌ها اشتباه گرفته شود عصبانی می­ شوم!

۱۱:۵۳  -  ۲۱ فروردين ۱۴۰۰

« کرونا » خانه سینما را تعطیل کرد!

۱۳:۴۴  -  ۲۲ فروردين ۱۴۰۰
آخرین اخبار