چهارشنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۰  |  Wednesday, 14 April 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۱۲۶۵
تاریخ انتشار : ۳۶ : ۱۰ - ۱۹ دی ۱۳۹۵
مدیرکل هنرهای نمایشی درباره انتخاب دبیر بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان گفت تا پایان سال دبیر این دوره انتخاب و معرفی می شود.

به گزارش دیباچه، مهدی شفیعی درباره وضعیت انتخاب و معرفی دبیر بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان که پیش از این و در حاشیه مراسم اختتامیه دوره بیست و سوم اعلام کرده بود که به زودی معرفی می شود گفت: مذاکراتی را برای انتخاب و معرفی دبیر بیست و چهارمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان داشتیم و به زودی دبیر این دوره از جشنواره معرفی می شود.

وی درباره احتمال حضور شهرام کرمی که دبیر چند دوره جشنواره تئاتر کودک و نوجوان بوده به عنوان دبیر دوره بیست و چهارم، یادآور شد: سعی ما بر این است که سیستم ستاد و دبیرخانه جشنواره که تجربه این کار را دارند حفظ کنیم، در غیر اینصورت به گزینه ها و انتخاب های دیگر می رسیم.

مهدی شفیعی: انتخاب دبیر بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان به زودی

مدیرکل هنرهای نمایشی درباره زمان معرفی دبیر جشنواره بیست و چهارم تئاتر کودک و نوجوان، اظهار کرد: تا پایان سال دبیر جشنواره معرفی خواهد شد ولی باز هم سعی می کنیم که این اتفاق زودتر رخ دهد.

شفیعی درباره وضعیت میزبانی شهر همدان برای دوره بیست و چهارم جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، تأکید کرد: طبعا باید شرایط برای برگزاری جشنواره ای خوب و بین المللی برقرار باشد. استان همدان به لحاظ مخاطب و استقبالی که از جشنواره می شود، شرایط مناسبی دارد.

وی در پایان عنوان کرد: در دوره بیست و سوم جشنواره، بحثی درباره سهم مشارکتی استان در برگزاری جشنواره وجود داشت که حل شد و مذاکراتی را در زمینه این مشارکت برای دوره بیست و چهارم داشته ایم. از این دیدگاه همچنان همدان میزبان جشنواره تئاتر کودک و نوجوان خواهد بود و ما هم کمک می کنیم تا کاستی های موجود در استان، برطرف شود.

منبع: مهر
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
هشدار سخنگوی سازمان انتقال خون به ستاد مقابله با کرونا در گفت و گو با دیباچه

استمرار قانون منع تردد عبور و مرور در شب، امکان حضور داوطلبین اهدای خون در ماه مبارک رمضان را کاملا محدود می سازد!

۱۴:۵۷  -  ۲۳ فروردين ۱۴۰۰
در کارگاه مجازی زبان و ادبیات فارسی مطرح شد

زبان و ادبیات فارسی بیش از ۸۰۰ سال زبان و ادبیات رسمی و دیوانی هندوستان بوده است!

۱۳:۴۱  -  ۲۳ فروردين ۱۴۰۰
گفت و گو صمیمی دیباچه با « صهبا شرافتی » بازیگر نقش روناک در سریال « نون خ »

کاراکتر « روناک» شبیه شخصیت خودم است! | هر حرفی جایی دارد ،اگر موقعیت‌ها اشتباه گرفته شود عصبانی می­ شوم!

۱۱:۵۳  -  ۲۱ فروردين ۱۴۰۰

« کرونا » خانه سینما را تعطیل کرد!

۱۳:۴۴  -  ۲۲ فروردين ۱۴۰۰
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها