چهارشنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۰  |  Wednesday, 14 April 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۱۲۴۰
تاریخ انتشار : ۴۲ : ۱۴ - ۱۸ دی ۱۳۹۵
بهمن کامیار در گفتگو با دیباچه:
بهمن کامیار کارگردان فیلم سینمایی «مرداد» درباره عدم انتخاب فیلمش در بخش مسابقه گفت: عدم انتخاب نشدن این فیلم برای ما واقعیت دور از انتظار بود.
بهمن کامیار تهیه کننده و کارگردان سینمای ایران که امسال با فیلم «مرداد» در مقام کارگردان متقاضی حضور در جشنواره فیلم فجر بود گفت: عدم انتخاب نشدن «مرداد» برای ما واقعیت دور از انتظار بود و در آخرین لحظات و برخی اخبار غیر رسمی که طی روزهای گذشته اعلام میشد «مرداد» در لیست فیلم های جشنواره حضور داشت ضمن اینکه طی روزهای گذشته تمام دوستان و منتقدان و سینمایی  که فیلم را دیدند همه فیلم را شایسته حضور در جشنواره می دانستند.

عدم انتخاب «مرداد» باعث تعجب بود/ «سد معبر» بهترین فیلم جشنواره فجر خواهد بود
وی افزود: به هر حال مناسباتی در جشنواره فیلم فجر حضور دارد و این مناسبات این است که تا زمانی که دیگر فیلم های حاضر در جشنواره را ندیدیم نمیتوانیم فیلم خود را شایسته تر از دیگر آثار بدانیم.

کامیار درباره اعتراض نسبت به عدم انتخاب «مرداد» در جشنواره فیلم فجر گفت: آنچه به جایی نرسد فریاد است. من نمیخواهم به فیلمسازان دیگر بی احترامی شود و  اگر «مرداد» در بخش جشم انداز سینمای ایران نیز انتخاب شود خوب است چرا که من به عنوان یک فیلمساز دوست دارم فیلمم دیده شود.

این تهیه کننده درباره فیلم «سد معبر» تاکید کرد: با توجه به لیستی که از آثار مشاهده کردم فیلم سینمایی «سد معبر» قطعا بهترین فیلم جشنواره خواهد بود.

کامیار درباره اکران فیلم های سینمای ایران در خارج از کشور خاطرنشان کرد: فیلم هایی که ما ساختیم برای ایرانی های خارج کشور میتواند جذاب شود اما برای مخاطب خارجی تجهیزاتی برای اکران در کشورهای خارجی نداریم البته ما  هم برای «مرداد» و هم برای «سد معبر» برنامه ریزی کردم که هر دو فیلم در خارج از کشور اکران خواهد شد.

وی افزود: علت عدم اکران فیلم های سینمای ایران در خارج از کشور این است که ما پخش کننده های قوی بین المللی و با نفوذ نداریم چون در خارج از کشور بحث کمپانی ها وجود دارد و ما کمپانی پخش در خارج از کشور نداریم. صرفا یکسری اکران های محدود میگذارند که آن هم برای ایرانی های مقیم کشورهای خارج کشور است.

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «سد معبر» دومین ساخته محسن قرایی به نویسندگی سعید روستایی و تهیه کنندگی بهمن کامیار در بخش مسابقه سینمای ایران سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به نمایش در خواهد آمد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
هشدار سخنگوی سازمان انتقال خون به ستاد مقابله با کرونا در گفت و گو با دیباچه

استمرار قانون منع تردد عبور و مرور در شب، امکان حضور داوطلبین اهدای خون در ماه مبارک رمضان را کاملا محدود می سازد!

۱۴:۵۷  -  ۲۳ فروردين ۱۴۰۰
در کارگاه مجازی زبان و ادبیات فارسی مطرح شد

زبان و ادبیات فارسی بیش از ۸۰۰ سال زبان و ادبیات رسمی و دیوانی هندوستان بوده است!

۱۳:۴۱  -  ۲۳ فروردين ۱۴۰۰
گفت و گو صمیمی دیباچه با « صهبا شرافتی » بازیگر نقش روناک در سریال « نون خ »

کاراکتر « روناک» شبیه شخصیت خودم است! | هر حرفی جایی دارد ،اگر موقعیت‌ها اشتباه گرفته شود عصبانی می­ شوم!

۱۱:۵۳  -  ۲۱ فروردين ۱۴۰۰

« کرونا » خانه سینما را تعطیل کرد!

۱۳:۴۴  -  ۲۲ فروردين ۱۴۰۰
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها