يکشنبه ۲۲ فروردين ۱۴۰۰  |  Sunday, 11 April 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۱۲۳۵
تاریخ انتشار : ۳۹ : ۱۱ - ۱۸ دی ۱۳۹۵
یوسف تیموری درباره نقش خود در سریال «پنچری» بیان کرد که نقش یک پسر دم بخت و تحصیلکرده را دارد.

به گزارش دیباچه، یوسف تیموری که به تازگی جلوی دوربین سریال «پنچری» به کارگردانی برزو نیک نژاد رفته است درباره نقش خود در این سریال گفت: نقش من در این سریال نسبت به کارهای روتینی که پیش از این داشته ام کمی متفاوت تر است. «پنچری» کاری جدی است اما موقعیت هایی کمدی دارد.

وی ادامه داد: قرار نیست در این کار با تیپ گرفتن به کمدی برسیم بلکه همه چیز در موقعیت شکل می گیرد. من هم مثل همیشه نقش یک پسر دم‌بخت را دارم که تحصیلکرده است و مسئولیتی را در یک شرکت بر عهده دارد.

یوسف تیموری باز هم یک پسر دم‌بخت است!

تیموری با اشاره به بازیگرانی که بیشتر با آنها بازی دارد، عنوان کرد: نقش مکمل من رضا داوودنژاد است و بیشتر با او و حمید لولایی بازی دارم. خوشبختانه در این کار برای اولین بار همه چیز در فیلمنامه کامل و مشخص است و اتفاقا فیلمنامه ساختاری جدی هم دارد.

وی درباره فیلمنامه این مجموعه اضافه کرد: تاکنون ۱۲ قسمت از فیلمنامه به نگارش درآمده است و من حدود ۵ قسمت از آن را خوانده ام و برای اولین بار است که با برزو نیک نژاد کار می کنم که ویژگی فیلمنامه اش این است که تکلیف کار مشخص است.

بازیگر سریال «زیر آسمان شهر» درباره بازی در سری چهارم این سریال یادآور شد: من پذیرفتم در سریال «زیر آسمان شهر ۴» حضور داشته باشم و اتفاقا یکی از دلایل آن هم حضور مهران مهام به عنوان تهیه کننده بود که در سریال «پنچری» هم تهیه کنندگی را بر عهده دارد.

تیموری در پایان درباره ساخت سریال های طنز در تلویزیون عنوان کرد: خدا را شکر تلویزیون دوباره به سمت ساخت آثار موفق تلویزیونی در حوزه کمدی بازگشته است و بازیگران کمدی هم دوباره کار می کنند.

سریال «پنچری» به کارگردانی برزو نیک نژاد و تهیه کنندگی مهران مهام با حضور بازیگرانی چون حمید لولایی، مائده طهماسبی، مریم سعادت، رضا داوودنژاد، یوسف تیموری و... به تازگی کلید خورده است و برای پخش از شبکه سه ساخته می شود.

منبع: مهر
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران مطرح کرد:

امروز تهران در شرایط کاملا قرمز کرونایی به سر می برد| چرخش ویروس جهش یافته انگلیسی تابلوی عمومی کشور است!

۱۶:۵۲  -  ۱۸ فروردين ۱۴۰۰

درباره خودروی بتمن بیشتر بدانید!

۱۶:۵۷  -  ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
گفت و گو خودمانی دیباچه با حمیدرضا حافظ شجری ،بازیگر سریال « نوروز رنگی »

کسانی که مرا به خاطر شرایط جسمی‌ام مسخره می‌کردند الان از شدت خجالت نزدیکم نمی‌شوند!

۱۴:۱۶  -  ۱۷ فروردين ۱۴۰۰

سینماهای تهران رسما تعطیل شد !

۱۳:۵۳  -  ۱۶ فروردين ۱۴۰۰
آخرین اخبار