چهارشنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۰  |  Wednesday, 14 April 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۱۱۶۳
تاریخ انتشار : ۱۳ : ۱۰ - ۱۵ دی ۱۳۹۵
نمایشنامه «یک دقیقه سکوت» نوشته محمد یعقوبی در پردیس چارسو خوانده می شود و عواید حاصل از فروش آن به بیماران مبتلا به ام اس اختصاص خواهد یافت.

به گزارش خبرنگار تئاتر پایگاه خبری دیباچه، نمایشنامه «یک دقیقه سکوت» نوشته محمد یعقوبی روز شنبه 18 دی ماه در پردیس چارسو خوانده می شود و عواید حاصل از فروش آن به بیماران مبتلا به ام اس اختصاص خواهد یافت.«یک دقیقه سکوت» به احترام بیماران ام اس!

نمایشنامه «یک دقیقه سکوت»، به کارگردانی محمد یعقوبی، با بازی آیدا کیخایی، بهروز بقایی، مهتاب نصیرپور، سیما تیرانداز، هومن برق نورد، شیوا ابراهیمی، پانته‌آ بهرام، امیر جعفری، ریما رامین فر و آیلار برق نورد برای نخستین بار در سال 1379 به روی صحنه رفت ومورد توجه منتقدان قرار گرفت و با استقبال پرشورمخاطبان روبرو شد.

حال قرار است نمایشنامه «یک دقیقه سکوت» به کارگردانی عباس غفاری در سالن شماره 2 پردیس چارسو نمایشنامه خوانی شود و مبلغ حاصل از فروش بلیت آن به بیماران مبتلا به ام اس اختصاص یابد.

شیوا ابراهیمی، وحید آقاپور، بهاره کیان افشار، هومن کیایی، مریم داننده، سینا رازانی، مهسا نظری، عباس غفاری و یگانه خدیوی نقش خوانان نمایشنامه هستند و تاریخ اجرای آن شنبه 18 دی ماه است و رأس ساعت 18:30 خوانش آن آغاز می شود.

پردیس سینمایی چارسو در خیابان جمهوری، تقاطع پل حافظ، بازار چارسو، طبقه پنجم قرار دارد وعلاقمندان می توانند برای رزرو بلیت با شماره ۶۶۷۲۴۴۴۴ تماس بگیرند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در کارگاه مجازی زبان و ادبیات فارسی مطرح شد

زبان و ادبیات فارسی بیش از ۸۰۰ سال زبان و ادبیات رسمی و دیوانی هندوستان بوده است!

۱۳:۴۱  -  ۲۳ فروردين ۱۴۰۰
گفت و گو صمیمی دیباچه با « صهبا شرافتی » بازیگر نقش روناک در سریال « نون خ »

کاراکتر « روناک» شبیه شخصیت خودم است! | هر حرفی جایی دارد ،اگر موقعیت‌ها اشتباه گرفته شود عصبانی می­ شوم!

۱۱:۵۳  -  ۲۱ فروردين ۱۴۰۰

« کرونا » خانه سینما را تعطیل کرد!

۱۳:۴۴  -  ۲۲ فروردين ۱۴۰۰
آخرین اخبار