چهارشنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۰  |  Wednesday, 14 April 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۱۱۶۲
تاریخ انتشار : ۴۱ : ۱۶ - ۱۴ دی ۱۳۹۵
سید جواد یحیوی بازیگر عرصه تئاتر، تلویزیون و سینما: فعلأ در تئاتر فعالیتی ندارم اما در عرصه تلویزیون و سینما پیشنهادهایی داشته ام.

جواد یحیوی بازیگر تئاتر و سینما که تاکنون در چند نمایش به ایفای نقش پرداخته است درباره فعالیت های اخیرش در عرصه بازیگری به خبرنگار تئاتر پایگاه خبری دیباچه گفت: در نمایش «معاشر» به کارگردانی احسان حاجی پور بازی می کردم که اجرای آن دوهفته پیش به پایان رسید و فعلا برنامه خاصی برای فعالیت در عرصه تئاتر ندارم.

جواد یحیوی: دلم می خواست در تماشاخانه سنگلج به روی صحنه بروم!

این بازیگر با اظهار رضایت از همکاری اش با احسان حاجی پور گفت: علاوه بر کسب تجربه جدید، یکی از دلایل پذیرفتن نقش در این نمایش، بازی بر روی صحنه تالار سنگلج بود زیرا همیشه دوست داشتم در این تماشاخانه به روی صحنه برم.

یحیوی درباره فعالیتش درعرصه تلویزیون و سینما گفت: قرار است در یک فیلم و یک سریال بازی کنم و صحبت های اولیه انجام شده است؛ اما تا قطعی نشدن حضورم، ترجیح می دهم درباره آنها سخن نگویم.

سید جواد یحیوی در نمایش هایی چون «هركس با تنهايي‌اش» و «من خیال تو نیستم» بازی کرده و در چند فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته است؛ که «باغ فردوس، پنج بعد از ظهر»، «سیندرلا» و «شوخی» تعدادی از آنهاست.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در کارگاه مجازی زبان و ادبیات فارسی مطرح شد

زبان و ادبیات فارسی بیش از ۸۰۰ سال زبان و ادبیات رسمی و دیوانی هندوستان بوده است!

۱۳:۴۱  -  ۲۳ فروردين ۱۴۰۰
گفت و گو صمیمی دیباچه با « صهبا شرافتی » بازیگر نقش روناک در سریال « نون خ »

کاراکتر « روناک» شبیه شخصیت خودم است! | هر حرفی جایی دارد ،اگر موقعیت‌ها اشتباه گرفته شود عصبانی می­ شوم!

۱۱:۵۳  -  ۲۱ فروردين ۱۴۰۰

« کرونا » خانه سینما را تعطیل کرد!

۱۳:۴۴  -  ۲۲ فروردين ۱۴۰۰
آخرین اخبار