سه‌شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹  |  Tuesday, 02 June 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۰۸۰۶
تاریخ انتشار : ۴۸ : ۱۳ - ۳۰ آذر ۱۳۹۵
جوابیه تهیه کننده«ناردونه» به برخی حواشی
با توجه به حاشیه های پیش آمده در برخی از سایت‌ها «محمدحسین رضوی» تهیه‌کننده ویژه برنامه شب یلدای شبکه پنج جوابیه‌‌ای را منتشرکرده است.
به گزارش رادیو و تلویزیون دیباچه،  با توجه به حاشیه های پیش آمده در برخی از سایت‌ها «محمدحسین رضوی» تهیه‌کننده برنامه «ناردونه» (ویژه برنامه شب یلدای شبکه پنج) جوابیه‌‌ای را منتشرکرده است که درادامه می خوانیم.

هدف من برنامه خوب ساختن است، هدف شما چیست؟!

بسم الله الرحمن الرحیم

1: از حدود يك ماه پيش توليد ويژه برنامه شب يلدا رو شروع كرديم . قدم سخت و دشواري را برداشتيم و طبيعتا مثل هر كار ديگری با مشكلات و موانعي هم روبرو بوديم که سعی کردیم از آنها با تلاش بگذریم.  

2: در این مسیر سنگ اندازي دوستان هم در نوع خود قابل توجه بود و باعث به وجود آمدن برخي مشكلات حاشيه اي در پروژه شد و مسير برنامه سازي تلويزيوني را تا حد زيادي مختل كرد اما با عنایت خدا هیچ قطاری از حرکت نمی‌ایستد.  

3:روز گذشته خبر عجيب و خاصي درباره حضور دوست خوبم محمدرضا گلزار در برنامه منتشر شد. تيم سازنده از مدت ها پيش با محمدرضا عزيز در گفتگو بوده تا مقدمات حضورش در تلويزيون ميسر بشود و اين حضور را اتفاق مبارک و مثبتی می‌دانستیم اما روز گذشته برخی از افراد با اهداف کاملاً مشخص و با انتشار اخبار كذب و دروغ تلاش كردند كه اين مسير را مختل كنند و یک رقم حیرت آور و دروغ را به عنوان بهای حضور این ستاره مطرح کردند که درنهایت با این نابرادری‌ها مانع اتفاقی مثبت در شب يلدای تلویزیون شدند.

4:اين حاشيه سازي ها از چند نفر خاص که کینه توزانه اقداماتشان را علیه من و به دلایلی نامعلوم ادامه می دهند به حرکتی عجیب تر منتهی شد و با انتشار يك پست اينستاگرامي كه براي حدود ٢ سال پيش بوده تلاش كردند از هر نوع جنجال دروغي و شبه واقعي استفاده لازم را براي اهداف خود استفاده نمايند.

5: هدف من برنامه خوب ساختن است و برای همین هم در اتاق فکر برنامه‌هایم و هم در عوامل از ترکیب جوانان و باسابقه‌ها استفاده کردم و هر کمک و مشورتی را با آغوش باز می‌پذیرم اما هدف این چند نفر چیست الله اعلم! در هر حال با توجه به اين حاشيه سازي ها تنها مي توان با تكذيب شديد و قوي تمام اين دروغ هاي مطرح شده و يا افتراهايي كه مطرح خواهد شد ، از پيشبرد اين جنجال ها جلوگيري كرد.

6: و مکرو مکرالله والله خیرالماکرین....

مير محمدحسين رضوي/ ٣٠ آذر ماه ١٣٩٥

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
وقتی خوانندگان ما هم مثل سایر خوانندگان کشورها به احترام کادر درمانی می خوانند

ویدئو | اجرای قطعه زیبای « امیدواران » توسط علیرضا عصار همراه با پیانونوازی این خواننده

۱۳:۰۵  -  ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹
استاد دانشگاه گلاسکو در گفتگو با دیباچه مطرح کرد:

کیارستمی غول سینمای جهان است! | از فیلمهای ایرانی برای تدریس در دانشگاه گلاسگو استفاده می کنم

۱۱:۰۲  -  ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹
وقتی انزوا خلاقیت را شکوفا می کند

نگاهی به ده شاهکار هنری که در قرنطینه خلق شدند!

۱۸:۰۶  -  ۲۲ فروردين ۱۳۹۹
فیلم | گفتگو ویژه برنامه «مدیا» با فاطمه مسعودی فر بازیگر فیلم دلهره آور «پوست»

بازیگر ۲۳ ساله‌ای که با گریم سنگین، نقش زن ۳۶ ساله را بازی کرد | خاطره یک اتفاق عجیب و واقعی برای خانم بازیگر توسط یک زن فالگیر

۱۶:۴۱  -  ۲۰ اسفند ۱۳۹۸
یک اتفاق تلخ بین دو بازیگر | جدال لفظی بین هانیه توسلی و امین زندگانی به چه قیمت؟

توسلی : مسخره بازی کافیه |زندگانی : به توصیه خانم توسلی شاد نباشید!

۱۶:۳۶  -  ۱۹ اسفند ۱۳۹۸
رئیس بخش مسمومین بیمارستان لقمان حکیم :

این یک باور غلط است که شُرب الکل می­تواند در پیشگیری از بیماری کرونا موثر باشد!!

۱۴:۲۰  -  ۱۹ اسفند ۱۳۹۸