دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰  |  Monday, 14 June 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۰۷۰۹
تاریخ انتشار : ۴۷ : ۱۰ - ۲۴ آذر ۱۳۹۵
احمد کاوری سومین فیلم بلند سینمایی خود با عنوان «سگ های زرد» را بزودی مقابل دوربین خواهد برد.
به گزارش خبرنگار سینمایی دیباچه، احمد کاوری که پیش از این قصد داشت تا فیلمنامه ای تحت عنوان «بهشت از جنوب شرقی» را با موضوع وحدت در شرق کشور تولید کند، از ساخت این فیلمنامه انصراف داد و قصد دارد بزودی ساخت اثر دیگری را آغاز کند.

«سگ های زرد» روی میز سازمان سینمایی/ سومین فیلم احمد کاوری بزودی جلوی دوربین

تازه ترین فیلمنامه احمد کاوری «سگ های زرد» نام دارد که قرار است به تهیه کنندگی ابراهیم اصغری بزودی کلید بخورد و فیلمنامه آن جهت اخذ پروانه ساخت به اداره کل نظارت و ارزشیابی ارائه شده است.

ابراهیم اصغری تهیه کننده این فیلم در گفتگو با دیباچه از آغاز فیلمبرداری «سگ های زرد» در بهمن ماه خبر داد و گفت: ساخت دکورهای این فیلم سینمایی در تهران آغاز شده و بخشی از فیلم نیز در شرق کشور مقابل دوربین خواهد رفت.

«سگ های زرد» یک فیلمنامه ضد تروریستی محسوب می‌شود که درباره فعالیت‌های یک گروه مزدور و همچنین اتفاقات خط لوله گاز ایران و هند است که در فضای بلوچستان پاکستان روایت می شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: شاهو سرکرده گروه «سگ های زرد» برای آزادی دختران گمشده بهار با او راهی پاکستان می شود، اما ناپدید شدن مهندس آیت که برای احداث خط لوله گاز ایران و هند به پاکستان رفته، شاهو و گروهش را در مسیر خطرناکی قرار می دهد.

احمد کاوری تاکنون فیلم های سینمایی «خودزنی» و «نفوذی» را کارگردانی کرده و «سگ های زرد» سومین ساخته سینمایی این کارگردان محسوب میشود.


احسان عباسی
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو صمیمی دیباچه با امین الله رشیدی خواننده و آهنگساز پیشکسوت :

ردیف‌ ها صدای هنرجو را می‌سازند | صداسازی معنایی ندارد !

۱۱:۰۰  -  ۲۰ خرداد ۱۴۰۰
گپ داغ دیباچه با علیرضا افخمی درباره تفکرات عجیب برادرش بهروز و حواشی سریال پنج کیلومتر تا بهشت

حواشی سریال پنج کیلومتر تا بهشت تاثیر مخربی بر ذهنم ایجاد کرد | مسئولین رده بالای سازمان صدا و سیما و بخش حقوقی آن از زیربار مسئولیت شانه خالی کردند!

۱۵:۳۷  -  ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
گپ و گفت دیباچه با میلاد کیایی نوازنده پیشکسوت سنتور و آهنگساز

هیچ نهادی موسیقی را به رسمیت نمی‌شناسد | روح یک هنرمند به وسیله فرهنگ وسیع‌تر می‌شود

۱۷:۱۴  -  ۱۸ خرداد ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها