چهارشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  Wednesday, 12 May 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۰۶۲۲
تاریخ انتشار : ۵۸ : ۱۴ - ۲۰ آذر ۱۳۹۵
آمار فروش گیشه سینماها در هفته ای که گذشت
فیلم سینمایی «سلام بمبئی» در هفته اول اکران خود به فروشی بیش از 3 میلیارد دست یافت و فیلم «شرفناز» در تلاش برای فروش 1 میلیون تومانی است.
به گزارش خبرنگار دیباچه، در پی اکران تازه ترین فیلم ها در سینماهای کشور به صورت هفتگی آمار فروش فیلم ها از سوی دفاتر پخش اعلام میشود.

فیلم سینمایی «سلام بمبئی» که 9 روز از اکران آن میگذرد به فروش 3 میلیارد و 60 میلیون تومانی دست یافته که این رکورد در تاریخ سینما بی نظیر است. این فیلم در روز اول اکران خود 1 میلیارد تومان به فروش رسیده است. «سلام بمبئی» در سینماهای کشور 96 سالن سینما در اختیار دارد.
3 میلیارد سهم یک هفته ای «سلام بمبئی» از گیشه/ «شرفناز» در تلاش برای یک میلیونی شدن!

فیلم سینمایی «فروشنده» آخرین ساخته اصغر فرهادی که حدود 100 روز از اکران خود را پشت سر میگذراند و همچنان در برخی سالن های سینمایی بنا به صلاحدید سینماداران در حال اکران است فروش 15 میلیارد و 842 میلیون تومانی را پشت سر گذاشت. این فیلم در حال حاضر در 25 سالن سینمایی کشور در حال اکران است.

فیلم سینمایی «نیمه شب اتفاق افتاد» ساخته تینا پاکروان پس از گذشت پنجمین هفته اکران خود  نیز با در اختیار داشتن 23 سالن سینما تا پایان روز جمعه 19 آذرماه به فروش 1 میلیارد و 570 میلیون تومانی دست یافته است.

فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» که در پنجمین هفته اکران خود به سر میبرد با در اختیار داشتن 23 سالن سینما به فروش 740 میلیون تومانی رسیده است.

«متولد 65» نیز چهارمین هفته اکران خود را پشت سر میگذراند و با در اختیار داشتن 23 سالن سینما به فروش 1 میلیارد و 135 میلیون تومانی دست یافته است.

بنابر اعلام دفتر پخش پویا فیلم، «آس و پاس» که 52 روز از اکران خود را پشت سر میگذراند به فروش 2 میلیارد و 980 میلیون تومانی دست یافته است.

فیلم سینمایی «خشکسالی و دروغ» نیز هفتمین هفته اکران خود را سپری میکند و به فروش 2 میلیارد و 750 میلیون تومانی رسیده است.

فیلم «سیانور» هم پنجمین هفته اکران خود را پشت سر گذاشته و با فروشی بالغ بر 2 میلیارد و 700 میلیون تومان در آستانه 3 میلیارد فروش قرار گرفت.

فیلم سینمایی «نفس» ساخته نرگس آبیار که 30 روز از اکران آن گذشته به فروش 860 میلیون تومانی دست یافته است.

«مشکل گیتی» به کارگردانی بهرام کاظمی که حدود دو هفته از اکران آن سپری شده به فروش 230 میلیون تومانی دست یافته است.

فیلم سینمایی «لاک قرمز» نیز اولین هفته اکران خود را با فروش 130 میلیونی پشت سر گذاشت و همچنین فیلم «جنجال در عروسی» نیز در اولین هفته اکران خود به فروش 75 میلیون تومانی دست یافت.

فیلم سینمایی «فرار از اردو» با گذشت 1 ماه از اکران و تبلیغات آن در رسانه ملی به فروش 70 میلیون تومانی رسید و فیلم «شرفناز» که ضعیف ترین فیلم این جدول به لحاظ فروش محسوب میشود با وجود پشت سر گذاشتن هفته اول اکران خود به فروش 680 هزار تومانی رسید.


نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
« مائده طهماسبی » بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد:

ناراحتم از اینکه در سریال "می‌خواهم زنده بمانم" نقشم سانسور شد و از سر و ته آن زدند! | تلویزیون باید تکانی به خود بدهد و کیفیت کار‌ها را بالاتر ببرد

۱۲:۴۳  -  ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰
برنامه «مدیا» | گفتگو منتشر نشده دیباچه با معصومه ابتکار«معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری»

فیلم‌هایی که با مسئولین شوخی می‌کنند اگر جهت دار نباشند دوستشان دارم | سینمای رخشان بنی اعتماد برایم جذاب است| کیمیا علیزاده خطای محاسباتی کرد!

۱۵:۴۷  -  ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰
گپ و گفت « دیباچه » با سیروس همتی

بودجه یکسال تئاتر را بین هنرمندان این حوزه تقسیم کنیم |  موافق تئاتر آنلاین هستم!

۱۱:۲۶  -  ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰
اندرحکایت بازگشایی دوباره سینماهای ایران

این سینما دیگر سینما نمی شود!

۱۳:۲۷  -  ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰
نویسنده «کابوس‌های درخت پرتقال» در گفتگو با دیباچه:

زنگ تفریحم، ترجمه آثار کودک و نوجوان است | رمان سوم من، موضوع پیچیده ومتفاوت تری دارد!

۱۰:۳۸  -  ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰
« بابک کریمی» بازیگر مطرح سینمای ایران در گفت و گویی اختصاصی با " دیباچه " گفت :

فیلم‌هایی که در ایران بازی کرده‌ام تأثیر بیشتری در کسب موفقیت‌های کاری من داشته‌اند | سریال های نمایش خانگی شبیه به سریال‌های آبکی تلویزیونی نیستند!

۱۲:۲۹  -  ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰
گپ و گفت صمیمی دیباچه با امیر کربلایی‌زاده درباره وضعیت سخت این روزهای تئاتر

طی سالهای اخیر ،هیچ برنامه درستی برای معرفی هنر ناب تئاتر نداشتیم | هنرمندان این عرصه در شرایط کرونا، شناسایی و کُددار شوند تا حقوق ماهیانه بگیرند

۱۱:۴۸  -  ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار