دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹  |  Monday, 01 June 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۰۵۰۰
تاریخ انتشار : ۵۷ : ۱۵ - ۱۴ آذر ۱۳۹۵
نقش یک خانم لیسانسه به نام«ترانه» را بازی میکنم که نقش همسر«امیرحسین رستمی» در این مجموعه است و آنها جوانانی هستند که پس از تحصیل به عقد هم درآمده اند.

«متین ستوده» بازیگر جوان سینما و تلویزیون که قبلا در مجموعه هایی مثل«میکاییل»،«زمانه» و«راستش را بگو» بازی کرده است، اخیرا در مجموعه ی تلویزیونی«لیسانسه ها» به کارگردانی«سروش صحت» ایفای نقش نموده است که به همین بهانه،خبرنگاررادیو و تلویزیون دیباچه مصاحبه ای را با ایشان انجام داده است که درادامه به آن می پردازیم.

قصه مشکلات مسعود و ترانه/ پس ازدرام های سنگین نوبت نقشی شیرین بود

«متین ستوده» درباره ی نحوه ی پیوستن به این پروژه گفت: من قبلا تجربه ی همکاری با آقای «سروش صحت» را نداشتم ولی با آقای «رضا جودی» تهیه کننده ی این سریال قبلا همکاری کرده بودم و به همین علت با مراجعه به دفترایشان قرار برفعالیت من دراین سریال شد، و امروز با گذشت سه ماه از آغاز پروژه هم اکنون در نوبت پخش از شبکه سوم سیما می باشیم. او درادامه درباره ی شخصیتی که بازی کرده است افزود، من نقش یک خانم لیسانسه به نام«ترانه» را بازی میکنم که نقش همسرآقای«امیرحسین رستمی» دراین مجموعه است و آنها جوانانی هستند که پس از تحصیل به عقد هم درآمده اند ولی مسعود(امیرحسین رستمی) به دلیل کمبود های مالی و بیکاری با مشکلاتی مواجه هستند و خانواده ی «ترانه» هم دراین بین موثرهستند.

«متین ستوده» درپایان اشاره داشت، برای من جالب بود و جای خوشحالی دارد که موقعیتی پیش آمد تا درکنار نقش های مختلفی مثل درام سنگینی که در«میکاییل»  داشته ام، دراین مجموعه و در قصه ای شیرین بازی کنم، قلم خوب نویسندگان این سریال و قصه ی طنزشیرین آن و شخصیت های ملموس و باورپذیر این داستان مجموعا فرصت مناسبی را برای من پیش آورد تا تجربه ی جدیدی را رقم بزنم.

مجموعه ی «لیسانسه ها» به کارگردانی سروش صحت و تهیه کنندگی رضا جودی و با بازی بازیگرانی چون، امیرحسین رستمی،متین ستوده،هوتن شکیبا، امیرکاظمی، رویا میرعلمی و مهران رجبی به زودی از شبکه3 سیما پخش خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
وقتی خوانندگان ما هم مثل سایر خوانندگان کشورها به احترام کادر درمانی می خوانند

ویدئو | اجرای قطعه زیبای « امیدواران » توسط علیرضا عصار همراه با پیانونوازی این خواننده

۱۳:۰۵  -  ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹
استاد دانشگاه گلاسکو در گفتگو با دیباچه مطرح کرد:

کیارستمی غول سینمای جهان است! | از فیلمهای ایرانی برای تدریس در دانشگاه گلاسگو استفاده می کنم

۱۱:۰۲  -  ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹
وقتی انزوا خلاقیت را شکوفا می کند

نگاهی به ده شاهکار هنری که در قرنطینه خلق شدند!

۱۸:۰۶  -  ۲۲ فروردين ۱۳۹۹
فیلم | گفتگو ویژه برنامه «مدیا» با فاطمه مسعودی فر بازیگر فیلم دلهره آور «پوست»

بازیگر ۲۳ ساله‌ای که با گریم سنگین، نقش زن ۳۶ ساله را بازی کرد | خاطره یک اتفاق عجیب و واقعی برای خانم بازیگر توسط یک زن فالگیر

۱۶:۴۱  -  ۲۰ اسفند ۱۳۹۸
یک اتفاق تلخ بین دو بازیگر | جدال لفظی بین هانیه توسلی و امین زندگانی به چه قیمت؟

توسلی : مسخره بازی کافیه |زندگانی : به توصیه خانم توسلی شاد نباشید!

۱۶:۳۶  -  ۱۹ اسفند ۱۳۹۸
رئیس بخش مسمومین بیمارستان لقمان حکیم :

این یک باور غلط است که شُرب الکل می­تواند در پیشگیری از بیماری کرونا موثر باشد!!

۱۴:۲۰  -  ۱۹ اسفند ۱۳۹۸