پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹  |  Thursday, 04 June 2020

دیباچه

کد خبر: ۴۰۲۸۸
تاریخ انتشار : ۴۱ : ۱۵ - ۰۳ آذر ۱۳۹۵
انجمن موسیقی استان هرمزگان فراخوان نخستین جشنواره موسیقی «ناصریا» را با هدف فراهم آوردن شرایط ظهور و بروز استعدادهای جوان این حوزه در منطقه هرمزگان منتشر کرد.

به گزارش دیباچه،در متن فراخوان نخستین جشنواره «ناصریا» آمده است: جشنواره موسیقی جوان مولودی است زاییده ذهن و دوراندیشی هنرمندان و مدیران وقت انجمن موسیقی هرمزگان تا به بهانه برگزاری‌اش، هم تنور این هنر گرم بماند و هم جوانان مستعد و خلاق، عرصه‌ای برای ارائه آثار هنری داشته باشند.

متولیان این جشنواره همواره کوشیده‌اند شرایطی را مهیا کنند تا هنرمندان جوان در عرصه موسیقی از گوشه گوشه استان هرمزگان پای در میدان رقابتی هنری بگذارند که نتیجه‌اش شناسایی رویش‌ها و جوشش‌های تازه برای مسئولین است و محکی جدی برای عیار و اعتبار هنری هنرمندان جوان و جویای نام.

جشنواره موسیقی ناصریا همچنان پنجره‌ای است به سوی جوانان شوریده و با انگیزه که گاهی صدایشان را با کمترین امکانات به گوش جهانیان می‌رسانند و بروز استعدادشان را از میان انبوه آثار متنوع رسیده به دبیرخانه جشنواره می‌یابند و ارزیابی درجه و اعتبار فنی و هنری و مفهومی کارشان را به نگاه مبتنی بر تخصص و تجربه و زیبایی شناسی داورانی می‌سپارند که اصولی‌ترین تعهدشان در امر داوری، بی‌طرفی‌شان است و بس.

چه بسیار هنرمندان به‌نامی که از رهگذر کسب تجربه در جمع رقیبان جشنواره هنر جوان، و جشنواره‌هایی ازاین دست، اینک در جامعه هنری، صاحب قدر و شأنی هستند و سر بر آسمان مفاخر موسیقی ایران می‌سایند و خود بزرگی از بزرگان دنیای هنر شده‌اند.

شورای سیاستگذاری:

رئیس شورا و دبیر جشنواره: کیانوش جهانبخش/ اعضای شورا: علی امینی، حجت حاجی زاده، علی ابوالقاسمی، نوید عبداللهی/ مدیر اجرایی: محمدرضا اقدسی مینابی/ کمیته اطلاع رسانی: محمد ذاکری نژاد

مقررات و شرایط ثبت نام:

حداکثر سن شرکت کنندگان ۲۴ سال است.

خوانندگان حرفه ای که اقدام به انتشار آلبوم یا برگزاری کنسرت نموده اند حق شرکت در این جشنواره را ندارند.

جشنواره فقط در بخش خوانندگی پاپ می باشد.

شرکت کنندگان باید با انتخاب یکی از آثار زنده یاد ناصر عبداللهی که توسط دبیرخانه تنظیم مجدد می گردد و در کانال تلگرام انجمن موسیقی منتشر خواهد شد، اقدام به خوانندگی نموده و اثر خود را مجدد ارسال نمایند.

هیات داوران پس از بررسی مقدماتی آثار ارائه شده نسبت به انتخاب نفرات در مرحله ی نهایی که در تاریخ ۹ و ۱۰ دی ماه برگزار می گردد اقدام خواهد کرد.

منبع: ایلنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
وقتی خوانندگان ما هم مثل سایر خوانندگان کشورها به احترام کادر درمانی می خوانند

ویدئو | اجرای قطعه زیبای « امیدواران » توسط علیرضا عصار همراه با پیانونوازی این خواننده

۱۳:۰۵  -  ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹
استاد دانشگاه گلاسکو در گفتگو با دیباچه مطرح کرد:

کیارستمی غول سینمای جهان است! | از فیلمهای ایرانی برای تدریس در دانشگاه گلاسگو استفاده می کنم

۱۱:۰۲  -  ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹
وقتی انزوا خلاقیت را شکوفا می کند

نگاهی به ده شاهکار هنری که در قرنطینه خلق شدند!

۱۸:۰۶  -  ۲۲ فروردين ۱۳۹۹
فیلم | گفتگو ویژه برنامه «مدیا» با فاطمه مسعودی فر بازیگر فیلم دلهره آور «پوست»

بازیگر ۲۳ ساله‌ای که با گریم سنگین، نقش زن ۳۶ ساله را بازی کرد | خاطره یک اتفاق عجیب و واقعی برای خانم بازیگر توسط یک زن فالگیر

۱۶:۴۱  -  ۲۰ اسفند ۱۳۹۸
یک اتفاق تلخ بین دو بازیگر | جدال لفظی بین هانیه توسلی و امین زندگانی به چه قیمت؟

توسلی : مسخره بازی کافیه |زندگانی : به توصیه خانم توسلی شاد نباشید!

۱۶:۳۶  -  ۱۹ اسفند ۱۳۹۸
رئیس بخش مسمومین بیمارستان لقمان حکیم :

این یک باور غلط است که شُرب الکل می­تواند در پیشگیری از بیماری کرونا موثر باشد!!

۱۴:۲۰  -  ۱۹ اسفند ۱۳۹۸