جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰  |  Friday, 18 June 2021

دیباچه

کد خبر: ۴۰۲۴۱
تاریخ انتشار : ۲۸ : ۱۵ - ۰۱ آذر ۱۳۹۵
«محمد کارت» ازآوانتاژمی گوید
ما دراین اثر کارتن خواب هایی را داریم که به انتهای زندگی خود رسیده اند و پس از اتفاقاتی دوباره به زندگی برگشته اند و درحال حاضر یک تیم فوتبال را تشکیل داده اند.

«آوانتاژ» ساخته ی «محمد کارت» مستندساز جوان کشورمان است که درشبکه مستند سیما به نمایش درخواهد آمد، به همین بهانه خبرنگاررادیو و تلویزیون دیباچه، مصاحبه ای را با ایشان انجام داده است که درادامه می خوانیم.

کارتن خواب هایی که تیم فوتبال تشکیل داده اند/ مساله اصلی ما امید به زندگی است

«محمد کارت» درباره موضوع این مستند گفت: مساله اصلی امید به زندگی و تلاش برای ایجاد یک زندگی بهتراست، ما دراین اثر کارتن خواب هایی را داریم که به انتهای زندگی خود رسیده اند و پس از اتفاقاتی دوباره به زندگی برگشته اند و درحال حاضر یک تیم فوتبال را تشکیل داده اند، این جمع درتهران می باشند و در مرکزی درشهر به بازپروری مشغول هستند، و ما به سیر اتفاقات این انسان ها می پردازیم. او درادامه افزود، البته این فیلم مربوط به آن مرکزبازپروری نیست و به آن چند نفر توجه دارد، جمعی که به صورت خودجوش و تمایلی به این نقطه رسیده اند و به روحیه ی این آدم ها که دوباره به زندگی برگشته اند توجه می شود و خیلی به عقب برنمی گردیم، ما در کنار توجه به زمان حال و آینده آنها به صورت همزمان به تلخی و شیرینی روند اتفاقات زندگی آنها اشاره میکنیم و بدون اینکه بخواهیم همه چیز را گل و بلبل نشان دهیم به نمایش واقعیت ها می پردازیم.

به گفته ی «محمد کارت» این مستند کاملا برمبنای زندگی واقعی این تیم می باشد ولی به چند نفر ازآنها به صورت جدی تری توجه میشود، سازنده ی این اثر درپایان گفت: این اثر درزمان 70دقیقه آماده شده است و قراراست بعد از جشنواره حقیقت و فجر در گروه هنر و تجربه نیز اکران شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
پدر اقامتگاه‌های بومگردی ایران در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد :

مسئولان وزارت گردشگری در عمل حمایتی از ما نکرده‌اند | مسئولان در پاسخ به سؤالات ما می‌گویند بانک‌ها سلیقه‌ای عمل می‌کنند!

۱۶:۰۵  -  ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
گپ داغ دیباچه با علیرضا افخمی درباره تفکرات عجیب برادرش بهروز و حواشی سریال پنج کیلومتر تا بهشت

حواشی سریال پنج کیلومتر تا بهشت تاثیر مخربی بر ذهنم ایجاد کرد | مسئولین رده بالای سازمان صدا و سیما و بخش حقوقی آن از زیربار مسئولیت شانه خالی کردند!

۱۵:۳۷  -  ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها