سه‌شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱  |  Tuesday, 04 October 2022

دیباچه

کد خبر: ۳۷۸۱
تاریخ انتشار : ۲۸ : ۱۳ - ۲۷ دی ۱۳۹۴
مدیر گروه جوان و اندیشه رادیو جوان از اجرای فرزاد حسنی به عنوان مجری ویژه برنامه سینمایی این شبکه رادیویی با عنوان «شب نقره ای» در ایام برگزاری سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر خبر داد.
 دیباچه :وحید مبشری مدیر گروه جوان و اندیشه رادیو جوان با اشاره به برنامه های این گروه در ایام دهه فجر بیان کرد: ما چند ویژه برنامه از جمله دو برنامه سینمایی در ایام دهه فجر داریم که همزمان با جشنواره فیلم فجر روی آنتن می روند.

وی در توضیح این دو برنامه سینمایی عنوان کرد: یکی از این برنامه های سینمایی که همزمان با ایام برگزاری سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر تدارک دیده شده است، برنامه «سینما زاویه» به تهیه کنندگی علیرضا محمدنیا و با اجرای حسن خلقت دوست است که ویژه جشنواره فجر هر روز ساعت ۱۵ الی ۱۶ روی آنتن رادیو جوان می رود.

دیباچه - فرزاد حسنی

مبشری در توضیح بیشتر رویکرد این برنامه اظهار کرد: سعید کریمی کارشناسی این برنامه را بر عهده دارد و قرار است «سینما زاویه» به سینمای هالیوود بپردازد. درواقع در ایام جشنواره و دهه فجر به سراغ فیلم های هالیوودی که بر ضد ایران ساخته شده است، می رویم و به تحلیل این فیلم ها می پردازیم.

مهر نوشت مدیر گروه جوان و اندیشه رادیو جوان همچنین با اشاره به ویژه برنامه دیگری که در ایام جشنواره فیلم فجر روی آنتن می رود و به فیلم های سینمایی سی و چهارمین جشنواره فجر می پردازد، بیان کرد: یک ویژه برنامه سینمایی دیگر با عنوان «شب نقره ای» در این ایام روی آنتن می رود که اجرای آن را فرزاد حسنی بر عهده دارد و با تهیه کنندگی مهدی شاهرضایی و سیروس رجبی تولید می شود. این برنامه هر شب ساعت ۲۱ تا ۲۲ روی آنتن می رود.

وی در پایان با اشاره به یک برنامه قرآنی با عنوان «تسنیم» که از ابتدای بهمن ماه در رادیو جوان روی آنتن می رود، توضیح داد: از مدتی پیش هر روز ساعت ۶ صبح ویژه برنامه ای تدارک دیده شده است که بعد از قرائت یک صفحه از آیات قرآن از ترجمه استاد بهاء الدین خرمشاهی بهره خواهیم گرفت و این برنامه تا زمانیکه قرائت قرآن کریم به یک دور کامل برسد روی آنتن خواهد رفت. چند روز پیش نیز به همراه علی سیفی مدیر رادیو جوان دیداری با استاد خرمشاهی داشتیم و از وی تجلیلی صورت گرفت.


 
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو دیباچه با سردار سرتیپ "بهمن کارگر" رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از تولید آثار در این عرصه حمایت همه جانبه خواهد کرد/ "موقعیت مهدی" اثری با روایت صحیح بود

۱۰:۰۵  -  ۲۸ شهريور ۱۴۰۱
در گفت و گو دیباچه با "سید محمدرضا خوشرو "مدیر شبکه نسیم مطرح شد

شبکه نسیم بزودی پربار می‌شود / «خندوانه» تا پایان سال ۱۴۰۱ به روی آنتن نمی‌رود / « دورهمی و کتاب باز » هرگز تعطیل نمی شوند

۱۶:۳۶  -  ۰۶ مهر ۱۴۰۱
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیباچه:

اخلاق حرفه‌ای در سینما از اهمیت زیادی برخوردار است/ سیمرغ‌ها در جشنواره‌ها باید معنای واقعی پیدا کند

۱۶:۲۸  -  ۲۳ شهريور ۱۴۰۱
گزارش تصویری دیباچه

شاهکار بچه‌های معلول و ناشنوا در تئاتر شهرزاد

۱۱:۲۶  -  ۲۱ شهريور ۱۴۰۱
گفتگو دیباچه با داریوش مؤدبیان

تئاتر تلویزیونی حیثیت تولید تلویزیونی است / من همیشه خود را یک پژوهشگر می‌دانم

۱۷:۰۷  -  ۲۰ شهريور ۱۴۰۱