يکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹  |  Sunday, 27 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۳۷۸۱
تاریخ انتشار : ۲۸ : ۱۳ - ۲۷ دی ۱۳۹۴
مدیر گروه جوان و اندیشه رادیو جوان از اجرای فرزاد حسنی به عنوان مجری ویژه برنامه سینمایی این شبکه رادیویی با عنوان «شب نقره ای» در ایام برگزاری سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر خبر داد.
 دیباچه :وحید مبشری مدیر گروه جوان و اندیشه رادیو جوان با اشاره به برنامه های این گروه در ایام دهه فجر بیان کرد: ما چند ویژه برنامه از جمله دو برنامه سینمایی در ایام دهه فجر داریم که همزمان با جشنواره فیلم فجر روی آنتن می روند.

وی در توضیح این دو برنامه سینمایی عنوان کرد: یکی از این برنامه های سینمایی که همزمان با ایام برگزاری سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر تدارک دیده شده است، برنامه «سینما زاویه» به تهیه کنندگی علیرضا محمدنیا و با اجرای حسن خلقت دوست است که ویژه جشنواره فجر هر روز ساعت ۱۵ الی ۱۶ روی آنتن رادیو جوان می رود.

دیباچه - فرزاد حسنی

مبشری در توضیح بیشتر رویکرد این برنامه اظهار کرد: سعید کریمی کارشناسی این برنامه را بر عهده دارد و قرار است «سینما زاویه» به سینمای هالیوود بپردازد. درواقع در ایام جشنواره و دهه فجر به سراغ فیلم های هالیوودی که بر ضد ایران ساخته شده است، می رویم و به تحلیل این فیلم ها می پردازیم.

مهر نوشت مدیر گروه جوان و اندیشه رادیو جوان همچنین با اشاره به ویژه برنامه دیگری که در ایام جشنواره فیلم فجر روی آنتن می رود و به فیلم های سینمایی سی و چهارمین جشنواره فجر می پردازد، بیان کرد: یک ویژه برنامه سینمایی دیگر با عنوان «شب نقره ای» در این ایام روی آنتن می رود که اجرای آن را فرزاد حسنی بر عهده دارد و با تهیه کنندگی مهدی شاهرضایی و سیروس رجبی تولید می شود. این برنامه هر شب ساعت ۲۱ تا ۲۲ روی آنتن می رود.

وی در پایان با اشاره به یک برنامه قرآنی با عنوان «تسنیم» که از ابتدای بهمن ماه در رادیو جوان روی آنتن می رود، توضیح داد: از مدتی پیش هر روز ساعت ۶ صبح ویژه برنامه ای تدارک دیده شده است که بعد از قرائت یک صفحه از آیات قرآن از ترجمه استاد بهاء الدین خرمشاهی بهره خواهیم گرفت و این برنامه تا زمانیکه قرائت قرآن کریم به یک دور کامل برسد روی آنتن خواهد رفت. چند روز پیش نیز به همراه علی سیفی مدیر رادیو جوان دیداری با استاد خرمشاهی داشتیم و از وی تجلیلی صورت گرفت.


 
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده