چهارشنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۱  |  Wednesday, 28 September 2022

دیباچه

کد خبر: ۳۷۶۰
تاریخ انتشار : ۳۶ : ۰۶ - ۲۷ دی ۱۳۹۴
دکور سری سوم «خندوانه» در فضایی بزرگتر و ایده‌هایی تازه تر طراحی می شود و عوامل این برنامه در نظر دارند فضایی جالب توجه‌تر را برای حاضران در استودیو و مخاطبان تلویزیونی طراحی کنند.
 دیباچه :


بهراد جوانبخت مدیر هنری، طراح دکور و لوگوی «خندوانه» که این روزها ایده هایی جدید را برای این برنامه تدارک دیده است  گفت: ما در «خندوانه» این فصل موضوعاتی متنوع تر و مفصل تر را مدنظر قرار دادیم و در بخش های نمایش، تعامل با تماشاگران و گروه موسیقی زنده فکرهایی داریم که در اجرا حتما لحاظ خواهیم کرد. همچنین بخش ایرانگردی و تدارک یک مسابقه آیتم های جدید این فصل محسوب می شوند.


وی افزود: به خاطر تعداد بالای درخواست مردم برای حضورشان در «خندوانه» ما فضایی بزرگ تر با امکاناتی بیشتر را در اختیار گرفتیم و شبانه روز در تلاشیم تا با وجود تعداد بالای حاضران در استودیو، بخش دکور و فضای بصری از جذابیت دور نباشد به همین خاطر گروه «خندوانه» سعی می کند تا این برنامه بیش از پیش مورد توجه تماشاگران حاضر در برنامه و مخاطبان تلویزیونی قرار بگیرد.


مدیر هنری «خندوانه» درباره سایر المان های گرافیکی و بصری این برنامه عنوان کرد: در دو فصل گذشته علاوه بر استفاده از رنگ پرچم ایران، به کارگیری خطوط نرم و منحنی و پرهیز از زوایای شکسته، نکاتی را لحاظ کردیم تا لبخند و فضایی شادی آور به مخاطب ارائه کنیم. این بار هم با رعایت رنگ های سازمانی، طرح هایمان اگرچه خیلی از شمایل گذشته دور نیست اما نوآوری هایی دارد که کار را متمایز می کند.


دیباچه - خندوانه


مهر نوشت جوانبخت درباره زمان آغاز اجرای دکور سری سوم «خندوانه» توضیح داد: ایده پردازی این فصل با تحقیق و پژوهش هایی همراه بود که از اواسط سری دوم بعد از تبادل نظرهای بسیار با رامبد جوان آغاز شد و الان نزدیک ۳ ماه است که این ایده ها به مرحله اجرا درآمده و تا اواسط بهمن ماه هم ادامه دارد.


وی گفت: در بخش تیتراژ هم فکرهایی دارم که ترجیح می دهم به زمان خود دیده شود، اما آنچه به شدت روی آن تاکید می کنم اینکه اهمیت و احترام به تماشاگران در بخش های مختلف این برنامه مهمترین هدف فصل سوم «خندوانه» است و همه بخش ها در تلاشند بتوانند این هدف را به بهترین شکل ممکن اجرا کنند.


بهراد جوانبخت در پایان درباره سایر فعالیت های خود گفت: علاوه بر «خندوانه» بخش های گرافیکی فیلم سینمایی «نگار» به کارگردانی رامبد جوان نیز به عهده من است.
 
برچسب ها: خندوانه ، دیباچه
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در گفت و گو دیباچه با "سید محمدرضا خوشرو "مدیر شبکه نسیم مطرح شد

شبکه نسیم بزودی پربار می‌شود / «خندوانه» تا پایان سال ۱۴۰۱ به روی آنتن نمی‌رود / « دورهمی و کتاب باز » هرگز تعطیل نمی شوند

۱۶:۳۶  -  ۰۶ مهر ۱۴۰۱
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیباچه:

اخلاق حرفه‌ای در سینما از اهمیت زیادی برخوردار است/ سیمرغ‌ها در جشنواره‌ها باید معنای واقعی پیدا کند

۱۶:۲۸  -  ۲۳ شهريور ۱۴۰۱
گزارش تصویری دیباچه

شاهکار بچه‌های معلول و ناشنوا در تئاتر شهرزاد

۱۱:۲۶  -  ۲۱ شهريور ۱۴۰۱
گفتگو دیباچه با داریوش مؤدبیان

تئاتر تلویزیونی حیثیت تولید تلویزیونی است / من همیشه خود را یک پژوهشگر می‌دانم

۱۷:۰۷  -  ۲۰ شهريور ۱۴۰۱
«دیباچه» در گزارشی بررسی کرد؛

چرا « یاغی » را اثری فاخر و باورپذیر برای معرفی کُشتی نمی‌دانیم؟

۱۷:۲۵  -  ۲۳ شهريور ۱۴۰۱