جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱  |  Friday, 12 August 2022

دیباچه

کد خبر: ۳۶۳۲
تاریخ انتشار : ۳۱ : ۱۵ - ۲۳ دی ۱۳۹۴
لئوناردو دی‌کاپریو گفته است زندگی خود را مدیون ادوارد نورتون است.
دیباچه:

 Oct 22, 2013; New York, New York, United States Of America;  Exclusive: Edward Norton and Leonardo DiCaprio seen walking through Tribeca together on SEPTEMBER 22, 2013 in New York.(Photo By Josiah KamauBuzzFoto.com)..Buzz Foto LLC .httpwww.buzzfoto.com .1112 Montana Ave suite 80 .Santa Monica CA 90403 .1 310 980 8822 .1 310 691 3888 Local Caption *** Edward Norton, Leonardo DiCaprio (Credit Image: © BuzzFoto.com/BuzzFoto.com/KEYSTONE Press) خبرآنلاین نوشت: بازیگر «گرگ وال‌استریت» در حال فیلمبرداری مستندی درباره تغییرات آب‌وهوایی نزدیک بود که جان خود را از دست بدهد. این بازیگر 41 ساله در این باره گفت که در جریان ساخت این مستند و هنگام غواصی مخزن هوایش دچار مشکل شده و از بخت خوب ادوارد نورتن آنجا حضور داشته و جان او را نجات داده است.

نورتن زمانی که متوجه می‌شود دی‌کاپریو دیگر اکسیژن ندارد، به سمت او شنا می‌کند تا دو بازیگر سرشناس سینمای آمریکا به صورت مشترک از یک مخزن استفاده کرده و به سطح آب برسند.

دی‌کاپریو برای ساخت این فیلم مستند به همراه فیشر استیونس به جزایر گالاپاگوس سفر کرده بود. هدف او از ساخت این مستند هشدار درباره تهدیداتی است که محیط زیست زمین را تهدید می‌کنند.

بازیگری که به تازگی برای بازی در «بازگشته از گور» جایزه گلدن گلوب را از آن خود کرد، علیرغم فعالیت‌های گسترده در عرصه حفاظت از محیط زیست جهانی یکی از کم‌حاشیه‌ترین بازیگران سینمای هالیوود است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
معرفی کتاب به روایت دیباچه

واقعه عاشورا و شخصیت والای امام حسین (ع) در قلم نویسندگان

۱۰:۴۱  -  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱
نسل طلایی شعر و موسیقی، بازهم ستاره ای را از دست داد

« سایه » ادبیات رفت

۱۰:۲۰  -  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱
علیرضا زرین ‌دست فیلمبردار مطرح سینمای کشورمان در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد

فیلم های مناسبی برای انتخاب و شرکت در اسکار داریم / موقعیت مهدی در اسکار مورد توجه قرار نمیگیرد / با سکانس هایی از فیلم « قهرمان» ارتباط برقرار نکردم

۲۰:۴۴  -  ۰۷ مرداد ۱۴۰۱
روز شمار محرم به روایت دیباچه / ششم و هفتم محرم در قاب تصویر

اینجا ثانیه‌ها به سوگ نشسته اند

۲۰:۰۲  -  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱
تحلیل صادق ورمزیار و فرزاد آشوبی درباره موفقیت مربیان خارجی

گزارش دیباچه | هندوانه در بسته‌ای به نام لیگ بیست و دوم!

۲۰:۲۹  -  ۰۷ مرداد ۱۴۰۱