يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹  |  Sunday, 20 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۲۹۵۱۶
تاریخ انتشار : ۳۴ : ۱۰ - ۲۷ شهريور ۱۳۹۵
دیباچه: آیین رونمایی آلبوم «حرفی برای نگفتن» اثر بابک قادری با حضور تورج شعبانخانی جمعه 26 شهریورماه در فرهنگسرای ملل برگزار شد.به گزارش خبرنگار موسیقی دیباچه در ابتدای این مراسم کلیپ هایی از اجرای بابک قادری پخش شد سپس علیرضا برنجی مجری این مراسم  پشت تریبون قرار گرفت وطی سخنانی گفت: حرفی برای نگفتن توسط شرکت آوای هنر جمع آوری شده است ،تولید این آلبوم 10 سال به تاخیر افتاد ؛بازار موسیقی ما در ده سال گذشته به صورتی بود که ناخواسته منجر به حذف برخی از خوانندگان شد. آلبومی که پیش روی شماست جدا از استاندارد ها کار دل است این آلبوم یاد آور ده پنجاه است. ارزش این آلبوم ناب بودن حسی است که در آن نهفته است.

%d8%af%db%8c%d8%a8%d8%a7%da%86%d9%87-%d8%a8%d8%a7%d8%a8%da%a9-%d9%82%d8%a7%d8%af%d8%b1%db%8c2

ابراهیم اسماعیلی به روی صحنه آمد وگفت: تبریک می گم به بابک قادری که بعد از سالها بالاخره توانست آلبوم خود را منتشر کند . اولین بار در برنامه فینال هزارصدا با چهره و صدای او آشنا شدم .انتشار آلبوم او اتفاق ناگهانی بود ،این روزها اکثر متن ها در موسیقی تکراری شده است ؛در رروزگاری که موسیقی ما تبدیل به برخوردهای ویترینی  با مخاطب شده است تصور می کنم این اتفاق مبارکی باشد.

وی افزود: ما با پدیده ای به نام ترانه مواجه هستیم درروزگاری زندگی می کنیم که بسیاری از ترانه ها شبیه هم شده است امیدوارم دوستان متوجه این نکته شوند . در ترانه های بابک قادری با یک مجموعه خوب روبه رو هستیم.

%d8%af%db%8c%d8%a8%d8%a7%da%86%d9%87-%d8%a8%d8%a7%d8%a8%da%a9-%d9%82%d8%a7%d8%af%d8%b1%db%8c

بعد از پخش تیزر، علیرضا برنجی  آرش نصیری  در خصوص شخصیت قادری گفت:  قادری مانند آدم های عمیق نگاه می کند ،او از جمله آدم هایی است که ر موسیقی با مشکلات بسیاری روبه رو بود . وقتی اسم آلبوم را دیدم گفتم باید حرفی برای گفتن باشد این اتفاق عجیبی است که بعد از 10 سال او آلبوم خود را منتشر کرد مثل استاد شعبانخانی که سالهاست که کنسرت نمی دهد.

وی گفت: نخستین بار که او را ر برنامه هزار صدا دیدم فهمیدم که قادری از جمله خوانندگانی است که در صحنه می درخشد چون جنس موسیقی را خوب می شناسد. انتشار آلبوم او را به فال نیک می گیرم.

مهراد نصرتی سخنران دیگری بود که پشت تریبون قرار گرفت وطی سخنانی گفت: به خاطر دارم در برنامه هزار صدا بابک قادری با یک ساز آکورد خواند وهمه را متعجب کرد .

در این مراسم، مهدی زنگنه، علیرضا جمالی و جمعی دیگر از هنرمندان عرصه موسیقی و تاتر حضور داشتند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
یک انتخاب خوب در خانه سینما با رعایت پروتکل های بهداشتی رقم خورد

محمد علی نجفی رئیس هیات مدیره خانه سینما شد ؛ علی قائم مقامی تهیه کننده سینما به عنوان سخنگو ادامه کار می دهد !

۱۵:۰۳  -  ۱۵ شهريور ۱۳۹۹