يکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹  |  Sunday, 27 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۲۸۸۵۶
تاریخ انتشار : ۳۱ : ۱۸ - ۲۲ شهريور ۱۳۹۵
دیباچه: نمایش «ماه پیشونی» به کارگردانی مریم کاظمی شنبه 27 شهریور دو اجرای ویژه برای هنرمندان انجام می دهد.

به گزارش دیباچه، این نمایش که برگرفته از ادبیات فولکلوریک است با شیوه «زنده، عروسکی» در سالن بوستان مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری روی صحنه است و قرار است در روز شنبه 27 شهریور در نوبت های 18 و 20 دو اجرای ویژه برای هنرمندان داشته باشد.

در نمایش «ماه پیشونی» هما دختر خوش قلبی است که مشکلات زندگی را پشت سر می‌گذارد و خداوند برای جبران سختی‌هایی که او تحمل کرده هدیه‌ای مثل هلال ماه روی پیشانی او می‌گذارد. هما «ماه پیشونی» قصه می‌شود که مورد علاقه شاهزاده قرار می‌گیرد و...

دیباچه-ماه پیشونی


طراحی پوستر این نمایش را پریسا فلاح‌زاده بر عهده داشته است و میلاد رمضانی ورجاوند، عرفان میدان‌لو، پریسا فلاح‌زاده، نازنین صفا، فاطمه خدابنده‌لو، سمیه بیگی، مسعود پورجمشید، زهرا روشن‌ضمیر، فاطمه بحرالعلوم طباطبایی، شیوا شریعت‌زاده، ریحانه باغبادی، آرین ناصری‌مهر، مهراد زمانی، سعید قره‌داغی و نینا فرشادی بازیگران تازه‌ترین تولید اداره‌کل امور سینمایی و تئاتر کانون هستند.

موسیقی این اثر را فرید نوایی تنظیم کرده است و شیوا شریعت‌زاده و ریحانه باغبادی بازی‌دهندگان عروسک‌ها در نمایش «ماه پیشونی» هستند.

در همین حال سینا ییلاق‌بیگی به عنوان طراح صحنه، مژگان عیوضی طراح لباس، افسانه قلی‌زاده طراح گریم و کلاه‌گیس، سهیلا باجلان طراح و ساخت سرپوش و تن‌پوش، سمیه نادری طراح عروسک‌ و قاسم رحمتی به عنوان سازنده عروسک با این نمایش همکاری دارند.

همچنین مهراد زمانی و فرزانه نجاریان دستیاران کارگردان و احسان خدادادی، سعید قره‌داغی و نرگس صفامنش مدیران صحنه و نسیم امیرخسرو طراح حرکت‌های عروسک‌های نخی این نمایش هستند.

شماره 09124860389 برای هماهنگی حضور در اجرای ویژه هنرمندان اعلام شده است.
برچسب ها: دیباچه ، ماه پیشونی
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده