يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹  |  Sunday, 20 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۲۸۷۹۱
تاریخ انتشار : ۲۴ : ۱۳ - ۲۲ شهريور ۱۳۹۵
ديباچه:تصويربرداري مجموعه تلويزيوني «ملكا» به کارگردانی احمد امینی به زودي به اتمام مي‌رسد.

به گزارش خبرنگار راديو و تلويزيون ديباچه؛ تصويربرداري مجموعه تلويزيوني «ملكا» به كارگرداني احمد اميني و تهيه‌كنندگي آرمان زرين‌كوب در حال حاضر در شهر تهران در حال انجام است.

در برخي خبرها عنوان اين مجموعه «ماه و پلنگ» معرفي شده بود كه در واقع عنوان اصلي اين مجموعه تلويزيوني «ملكا» است.

در حال حاضر تدوين اين اثر به طور موازي با فاصله‌اي كم همراه با تصويربرداري در حال انجام است و هنوز زمان پخش اين مجموعه تلويزيوني مشخص نيست اما تصويربرداري اين مجموعه به زودي به پايان مي‌رسد. هيچ بازيگر جديدي به مجموعه اضافه نشده و نخواهد شد.

%d8%a7%d8%b3%d8%a7%d9%85%db%8c-%d9%88-%d8%b9%da%a9%d8%b3-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%84-%d9%85%d8%a7%d9%87-%d9%88-%d9%be%d9%84%d9%86

بنا بر اين گزارش نگارش فيلمنامه اين مجموعه توسط سعيد مطلبي همراه با تصويربرداري در حال انجام است و نگارش چند قسمت از اين مجموعه هنوز به اتمام نرسيده است.

بازیگران همچون داریوش ارجمند، علی سلیمانی، شهين تسليمي، شاهرخ استخری، علی شادمان، علیرضا استادی، پرویز سیرتی، پوراندخت مهین و … در این سریال ایفای نقش می کنند.

قصه «ملکا» روایت شهری از انسان‌هایی است که بهشت خوشبختی و سعادت خود را در جهنم دروغ و انتقام و زیاده خواهی نابود می‌کنند.

دیگر عوامل این مجموعه تلویزیونی عبارتند از: مجری طرح: موسسه لوح زرین هنر، نویسنده: سعید مطلبی براساس طرحی از آرمان زرین کوب، کارگردان: احمد امینی، مدیر تصویربرداری: شهرام نجاریان، مدیر صدابرداری: محمد علیزاده شالچی، طراح چهره پردازی: الهام صالح‌پور، طراح صحنه و لباس: نازی پرتوزاده، دستیار اول کارگردان: بهداد امینی، برنامه ریز و تولید: مجید کرباسیان، مدیر تدارکات: سعید حاجی‌زاده، منشی صحنه: بیتا ارسطویی.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
یک انتخاب خوب در خانه سینما با رعایت پروتکل های بهداشتی رقم خورد

محمد علی نجفی رئیس هیات مدیره خانه سینما شد ؛ علی قائم مقامی تهیه کننده سینما به عنوان سخنگو ادامه کار می دهد !

۱۵:۰۳  -  ۱۵ شهريور ۱۳۹۹