يکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹  |  Sunday, 27 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۲۷۶۹۶
تاریخ انتشار : ۵۸ : ۱۲ - ۱۶ شهريور ۱۳۹۵
دیباچه: علیرضا سبط احمدی گفت: تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «همسایه‌ها» اواخر شهریور به کارگردانی آرش معیریان آغاز خواهد شد.

علیرضا سبط احمدی تهیه‌کننده سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه اظهار داشت: ساخت مجموعه «همسایه‌ها» را به عنوان تهیه‌کننده بر عهده دارم که در حال حاضر در مرحله پیش تولید این سریال تلویزیونی هستیم.

دیباچه-جواد رضویان-معیریان

سبط احمدی خاطرنشان کرد: پیش از این در یکی از خبرگزاری‌ها به اشتباه برزو نیک‌نژاد را به عنوان کارگردان مجموعه «همسایه‌ها» معرفی کرده بود که این مسأله اشتباه است و در واقع آرش معیریان کارگردانی این مجموعه را بر عهده دارد.

وی افزود: «همسایه‌ها» در 40 قسمت 45 دقیقه‌ای ساخته خواهد شد و دارای فضایی طنز است که امیدوارم در هنگام پخش با استقبال مخاطبان بسیاری روبرو شود. نگارش فیلمنامه این مجموعه توسط مجتبی چراغعلی به اتمام رسیده است و همه عوامل ساخت این مجموعه مشخص شده‌اند که در هفته آینده آنها را معرفی خواهیم کرد.

این تهیه‌کننده درباره حضور جواد رضویان در این مجموعه گفت: در حال حاضر با چند بازیگر صحبت‌هایی انجام داده‌ایم که هنوز به قطعیت نرسیده است و نمی‌توانم راجع به حضور جواد رضویان نیز صحبتی داشته باشم. تا آخر هفته بازیگران این مجموعه طنز معرفی خواهند شد.

سبط احمدی در ادامه اظهار داشت: در حال حاضر مشغول آماده سازی لوکیشن هستیم که در غرب تهران است و تست گریم و دورخوانی نیز به زودی شروع می‌شود تا اواخر شهریورماه تصویربرداری آغاز شود. قصد داریم تدوین این اثر را به صورت همزمان با تصویربرداری انجام دهیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مضمون اصلی سریال «همسایه‌ها» تولید، کار و تلاش مثمرثمر است که در قالب یک موقعیت طنز به آن پرداخته خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده