چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹  |  Wednesday, 23 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۲۷۵۱۱
تاریخ انتشار : ۱۰ : ۱۵ - ۱۵ شهريور ۱۳۹۵
دیباچه: الهام چرخنده از سی سی یو به بخش عادی منتقل شد.

الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون که این روزها به دلیل حمله عصبی بسیار شدید، مشکل ریوی و قلبی تحت مراقبت‌های ویژه در بخش سی سی یو بیمارستان بود؛طبق گفته طاهره محرابی مدیر برنامه‌هایش امروز به بخش عادی بیمارستان منتقل شد.

دیباچه - الهام چرخنده

طاهره محرابی در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه درباره وضعیت جسمانی الهام چرخنده گفت: خوشبختانه الهام چرخنده در وضعیت جسمانی بهتری به سر می‌برد و امروز از بخش سی سی یو به بخش عادی بیمارستان منتقل شد.

وی درباره زمان ترخیص این بازیگر اظهار داشت: هنوز زمان ترخیص الهام چرخنده مشخص نیست و ما منتظر هستیم که پزشک معالج این بازیگر بیاید، معاینات لازم را انجام داده و سپس درباره زمان ترخیص او تصمیم بگیرد.

گفتنی است پیش از این خواهر الهام چرخنده در گفتگویی با یکی از خبرگزاری‌ها از جامعه هنری گلایه کرده و گفته بود: برای تمام جامعه هنری متاسفم که بعد از چند روزی که خواهرم در بیمارستان بستری است ملاقاتش که نیامدند هیچ حتی یک تماس هم نگرفتند حالش را بپرسند و این فقط جای تاسف بسیار دارد.

گفتنی است الهام چرخنده در مجموعه‌های تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی متعددی از جمله مجموعه‌های تلویزیونی «آوای باران»، «دایره تردید» و «من یک مستأجرم» و فیلم‌های سینمایی «سوگند»، «شب یلدا» و «عروسی مهتاب» ایفای نقش کرده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
پربازدیدها
آخرین اخبار