يکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹  |  Sunday, 27 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۲۷۳۰۳
تاریخ انتشار : ۲۲ : ۱۱ - ۱۵ شهريور ۱۳۹۵
دیباچه :آهنگ ربوده شده «بهترین ترانه»  که قطعه مشترک مهتاب رخصتی ″ شاعر و ترانه سرا ″ و کیارش حسن زاده ″ است  پس از گذشت ده سال دوباره منتشر می شود.به گزارش خبرنگار موسیقی دیباچه؛مهتاب رخصتی، بانوی ترانه سرا که به مدت 15 سال است که با خوانندگان و آهنگسازها همکاری کرده است ، سال 1383 ترانه «بهترین ترانه» را در اختیار کیارش حسن زاده قرار داد و قطعه ″ بهترین ترانه ″  به عنوان ششمین تــــرک از آلبومی تحت عنوان ″ یه خاطره ″ با آهنگسازی حسن زاده و تنظیم ″ شاهین خسرو آبادی ″ در سال 1385وارد بازار شد.

دیباچه-آوای مهر

در همان اوایلی که این آلبوم منتشر شده بود ، صاحبان این اثر متوجه شدند که خواننده‌ای لس آنجلسی به نام ″ بردیا ″ ، این کار را در قالب یک موزیک ویدیو منتشر کرده است .

مهتاب رخصتی درباره این اتفاق به خبرنگار موسیقی دیباچه گفت:در این مقطع  فشار عصبی زیادی به ما یعنی صاحبان اصلی این اثر وارد شده بود ؛ زیرا آن فرد همه چیز آهنگ را به نام خودش زده بود و در شبکه های ماهواره ای هم به عنوان مهمان برنامه حضور پیدا می کرد و دروغ می گفت! جالب بود ایشان خاطره دروغی در مورد سرودن  و آهنگسازی این ترانه هم تعریف کرد.

در ادامه کیارش حسن زاده افزود : پیش از انتشار آلبوم قطعه "بهترین ترانه" را به صورت ویدئو کلیپ در ماهواره پخش کرده بودم و مورد استقبال شنوندگان قرار گرفته بود، که ناگهان همکاری با شبکه های ماهواره ای قدغن شد و بنده هم ناگزیر به ارشاد تعهد عدم پخش دادم و سریع جلوی پخش آن را از ماهواره ها گرفتم .

وی اضافه کرد: اکنون پس از گذشت ده سال دوباره این خواننده ″ بردیا ″ نام ، با ترانه سرای این قطعه تماس گرفته و در پیامی به او گفته است که قرار است این ترانه در قالب یک ریمیکس وارد بازار کنم.هیچ خواننده ای این کار را نمی کند ولی او می خواهد نام ″ مهتاب رخصتی ″ را به عنوان ترانه سرا در کارش قید کند!

حسن زاده نیز در پایان گفت:  هنوز هم با وجود برگزاری کنسرت و اجراهای زیاد و خواندن آهنگ بهترین ترانه مجبور به توضیح در مورد این مسئله هستم! صاحب امتیاز  این اثر از همان ابتدا هم شرکت ″ آوای مهر ″ بوده است.

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده