جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹  |  Friday, 25 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۲۷۰۴۸
تاریخ انتشار : ۰۳ : ۱۷ - ۱۳ شهريور ۱۳۹۵
دیباچه: احمد کاوری گفت: مجموعه «دشت آزادگان» روزهای پایانی تولید خود را سپری می‌کند که در هفته دفاع مقدس از شبکه 1 سیما پخش خواهد شد.

احمد کاوری کارگردان سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه اظها داشت: ساخت مجموعه‌ای مستند داستانی با عنوان «دشت آزادگان» را به عنوان کارگردان بر عهده دارم که تصویربرداری، تدوین و صداگذاری آن به پایان رسیده و در حال حاضر ساخت موسیقی و کارهای کامپیوتری این مجموعه در حال انجام است.

IMAGE634109075867500000

کاوری خاطرنشان کرد: «دشت آزادگان» درباره مردم جنوب ایران است و به وضعیت مردم و شهرهای هویزه، سوسنگرد و حمیدیه در اوایل جنگ پیش از تشکل کامل نیروهای نظامی می‌پردازد.

این کارگردان در ادامه افزود: بازیگری در این مجموعه بازی نمی‌کند و این اثر یک مجموعه تلویزیونی در قالب مستند داستانی است که در 7 قسمت 40 دقیقه‌ای ساخته و از آنجا که بنیاد روایت فتح تهیه‌کننده این اثر است در هفته دفاع مقدس از شبکه 1 سیما پخش خواهد شد.

وی در ادامه اظهار داشت: عوامل این مجموعه در هر قسمت متفاوت است و محمدرضا گوهری، محسن سرتیپی و من عهده‌ دار نگارش فیلمنامه این مجموعه تلویزیونی بودیم.

کارگردان مجموعه تلویزیونی «بیدار باش» خاطرنشان کرد: اکثر تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی در جنوب کشور انجام شده است و شهرهای آبادان، خرمشهر، حمیدیه، مشهد، تهران و کویر کاشان از جمله شهرهایی هستند که «دشت آزادگان» در آنها تصویربرداری شده است.

کاوری در پایان تأکید کرد: این مجموعه مستند، اثری گفتگو محور است و صحنه‌هایی نیز در آن بازسازی شده‌ است. امیدوارم «دشت آزادگان» در هنگام پخش در هفته دفاع مقدس با استقبال خوبی از سوی مخاطبان روبرو شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده