يکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹  |  Sunday, 27 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۲۶۷۰۷
تاریخ انتشار : ۰۸ : ۱۱ - ۱۲ شهريور ۱۳۹۵
ديباچه: عليرضا جلالي‌تبار گفت: ماجراي جذاب در فيلمنامه «نفس شيرين» من را به بازي در اين مجموعه ترغيب كرد.

عليرضا جلالي‌تبار بازيگر سينما و تلويزيون در گفتگو با خبرنگار راديو و تلويزيون ديباچه اظهار داشت: در حال حاضر مشغول بازي در مجموعه تلويزيوني «نفس شيرين» به كارگردان سيامك خواجه‌وند هستم كه تقريباً حدود نيمي از كار در اين مجموعه انجام شده است.

دیباچه-علیرضا جلالی تبار

جلالي تبار خاطرنشان كرد: ایفای نقش امید در سریال «نفس شیرین» به عهده من گذاشته شده است، امید جوانی است که کار در بازار را از شاگردی پدر زنش حاج‌علی شروع کرده اما بعد از مدتی با ادامه فعالیتش در زمینه‌های دیگر موفق شده تا کسب جدیدی برای خودش راه بيندازد . دلخوري حاج‌علی از هم چشمی همین جا با امید شروع می شود و اوج می گیرد كه در ادامه قصه‌هايي در مجموعه شكل مي‌دهد.

وي در رابطه با جايگاه نقشش در مجموعه تلويزيوني «نفس شيرين» گفت: در سریال «نفس شیرین» همه سهمی از قصه دارند و امید هم جزو کسانی است که در میانه میدان حوادث است.

اين بازيگر در ادامه اظهار داشت: به گفته تهیه‌كننده و تولید کار پنجاه درصد از تصویربرداری مجموعه تلويزيوني «نفس شيرين» انجام شده است .

بازيگر فيلم سينمايي «وقتي همه خوابيم» از دليل حضورش در اين مجموعه تلويزيوني گفت و اظهار داشت: ماجرای جذاب ، سابقه همکاری با گروه و دلایلی از این دست باعث شد كه بازي در اين مجموعه تلويزيوني را بپذيرم.

جلالي‌تبار در ادامه گفت: ما بازيگران با تهیه کنند‌ه‌ها و گروه های مختلف تلویزیون همکاری می کنیم و عملاً برخورد مستقیمی بین بازیگر و گروه های مختلف وجود ندارد، تلویزیون پس از تجربه مدیریت قبلی و برگشتن به قواره معقول خودش دوباره رو به پيشرفت است.

گفتني است عليرضا جلالي‌تبار در مجموعه‌هاي تلويزيوني و فيلم‌هاي سينمايي متعددي از جمله فيلم‌هاي سينمايي «خنده در باران»، «وقتي بهار مي‌آيد» و «سگ‌هاي پوشالي» و مجموعه‌هاي تلويزيوني «غير علني»، «راز پنهان» و «گمشده» ايفاي نقش كرده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده