يکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹  |  Sunday, 27 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۲۶۵۶۲
تاریخ انتشار : ۴۱ : ۱۶ - ۱۰ شهريور ۱۳۹۵
دیباچه: مهران مهام گفت: طراحی شخصیت‌های سری چهارم مجموعه تلویزیونی «زیر آسمان شهر» به طور کامل انجام شده است.

مهران تهیه‌کننده تلویزیون در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه اظهار داشت: طراحی شخصیت‌های سری چهارم مجموعه «زیر آسمان شهر» به طور کامل انجام شده و در حال حاضر سیروس میمنت به عنوان نویسنده مشغول طراحی قصه‌های «زیر آسمان شهر 4» است.

مهام خاطرنشان کرد: بخش اعظمی از طراحی قصه‌ها نیز انجام شده است. در این سری از مجموعه «زیر آسمان شهر» نیز مهران غفوریان علاوه بر کارگردانی بازی خواهد کرد و شخصیت‌هایی مثل خشایار مستوفی با توجه به اینکه برای مردم حسی نوستالژیک دارند نیز جزو شخصیت‌های این اثر هستند.

دیباچه-مهران مهام

این تهیه‌کننده در ادامه افزود: مطمئناً بار نوستالژیکی که این مجموعه دارد را تا حد امکان حفظ می‌کنیم اما متأسفانه برخی بازیگران آن مثل کیومرث ملک مطیعی فوت کرده و یا به خارج از کشور رفته‌اند و ما با توجه به این مسأله شخصیت‌های جدیدی نیز به مجموعه اضافه کرده‌ایم. با برخی بازیگران قبلی مجموعه «زیر آسمان شهر» مثل ملکه رنجبر نیز برای حضور در این مجموعه صحبت‌هایی شده است که امیدوارم به زودی حضور این بازیگران به قطعیت برسد.

وی اظهار داشت: قصه و فضایی که در سری جدید «زیر آسمان شهر» وجود دارد با سری‌های قبل متفاوت است و لوکیشن و همه اتفاقات تغییر کرده‌اند اما مثل گذشته قصه‌ها در یک آپارتمان روایت می‌شوند.

تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «دلنوازان» در پایان گفت: هنوز نگارش طرح مجموعه «زیر آسمان شهر 4» به اتمام نرسیده و ما طرحی به سازمان صدا و سیما ارائه نداده‌ایم. باید منتظر ماند تا نگارش طرح به پایان برسد و پس از ارائه به سازمان و تأیید آن وارد مرحله پیش‌تولید خواهیم شد که هنوز زمان دقیق آن مشخص نیست.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده