چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹  |  Wednesday, 23 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۲۶۰۴۵
تاریخ انتشار : ۴۷ : ۱۲ - ۰۸ شهريور ۱۳۹۵
تکلیف بلیت‌های فروخته شده همچنان نامشخص است
دیباچه: قیمت بلیت فیلم‌ «فروشنده»ی اصغر فرهادی پس از پیش‌فروش با قیمت 12 تا 15 هزار تومان، صبح امروز با عقب‌نشینی شورای صنفی نمایش و پخش‌کننده به قیمت‌های عادی 8 و 10 هزار تومان بازگشت.علی سرتیپی (مدیر عامل موسسه فیلمیران) که پخش فیلم «فروشنده» را بر عهده دارد در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی دیباچه؛ از ارزان شدن قیمت بلیت این فیلم خبر داد و گفت: «پس از مخالفت اصغر فرهادی و عوامل فیلم با افزایش ناگهانی قیمت بلیت این فیلم، شورای صنفی نمایش از تصمیم خود عقب‌نشینی کردند و بهای بلیت «فروشنده» به قیمت قبلی بلیت‌ها در سینماهای کشور بازگشت.»

دیباچه-فروشنده

به گزارش خبرنگار سینمایی دیباچه؛ روز گذشته غلامرضا فرجی (سخنگوی شورای صنفی نمایش) از قانونی خبر داد که از ابتدای سال 95 تصویب شده و بر مبنای آن اجازه افزایش قیمت بلیت تا 15 هزار تومان را برای سینماها مجاز دانسته بود.

حال آن‌که محمد قاصداشرفی (رییس انجمن سینماداران) در گفت‌وگو با دیباچه از این اتفاق ابراز بی‌اطلاعی کرده بود. از طرفی چند نفر از اعضای شورای صنفی نمایش نیز از این اتفاق ابراز بی‌اطلاعی کرده بودند و دلیل رسانه‌ای شدن این خبر که هنوز مورد تایید تمام اعضا نبود، نامشخص است.

البته نکته‌ای که همچنان نامشخص است بلاتکلیف بودن بلیت‌هایی است که در چند روز اخیر به قیمت 12 و 15 هزار تومان فروخته شده و معلوم نیست اما عادی شدن نرخ بلیت فروشنده آیا این تفاوت قیمت با مخاطبان بازگردانده خواهد شد یا خیر؟

همچنین اعلام سئانس بامدادی 6:30 صبح برای رونمایی «فروشنده» در روز چهارشنبه نیز از دیگر اتفاقات عجیب و غریب حول این فیلم است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
پربازدیدها
آخرین اخبار