دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۴۰۳  |  Monday, 22 July 2024

دیباچه

کد خبر: ۲۵۹۸
تاریخ انتشار : ۰۸ : ۰۶ - ۰۹ آبان ۱۳۹۴
فيلم «فصل فراموشي فريبا» به كارگردانی و تهيه كنندگی عباس رافعی در جشنواره بین المللی برانشویگ که در کشور آلمان برگزار می شود، حضور دارد.دیباچه :

این جشنواره فیلم که  قدیمی ترین جشنواره در نیدرزاکسن آلمان است امسال بیست و نهمین دوره اش را برگزار می‌کند که از ایران عباس رافعی با فیلم «فصل فراموشی فریبا» در این جشنواره حضور دارد.


جشنواره برانشویک از یازدهم تا هفدهم آبان ماه در این شهر برگزار می‌شود و عباس رافعی که به آلمان دعوت شده در نمایش فیلم و سپس جلسه مطبوعاتی فیلم حضور خواهد داشت.


فيلم فصل فراموشي فريبا به كارگرداني و تهيه كنندگي عباس رافعي هفته گذشته در جشنواره هارتلند آمریکا و نهمین دوره جشنواره بوفالو نیویورک موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم شد و در جشنواره یونیورسال آمریکا به عنوان بهترین فیلم سینمایی و بهترین بازیگر زن موفق به کسب جایزه اصلی این جشنواره  شد. بیش از این عباس رافعی در جشنواره رومانی  موفق به کسب جایزه بهترین فیلم سینمایی شده بود.


دیباچه - فصل فراموشی فریبا


مهر نوشت فیلم «فصل فراموشی فریبا» شهریور ماه امسال در بخش مسابقه جشنواره بین المللی  فيلم نیوجرسی آمریکا حضور داشت و موفق به دریافت چهار جایزه اصلی بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین بازیگر زن و بهترین فیلمنامه از این جشنواره شد و در جشنواره هرات نیز موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم شد.


رافعی بیش از این نیز در بخش مسابقه جشنواره هادسون نيويورك  و در بخش رقابتي جشنواره بين المللي كلمبيا آمریکا و جشنواره فیلم های آسیایی شیکاگو و در سي و نهمين دوره جشنواره فيلم مونترال كانادا حضور داشت.  عباس رافعي در نوزدهمين دوره جشنواره كرالا هند بهترين كارگردان آسيا شد و «فصل فراموشي فريبا» جايزه نتبك را دريافت كرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
۱۰ ماه سخت برای بازیگرفیلم سینمایی «سفر سنگ»

خبر‌های نگران کننده دختر سعید راد، هنرمند پیشکسوت کشورمان درباره روند درمان پدرش!

۱۳:۱۳  -  ۳۱ تير ۱۴۰۳
عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران به دیباچه پاسخ داد:

تنیس روی میز ایران چه زمانی در المپیک تاریخ ساز می شود؟

۲۰:۵۲  -  ۲۵ تير ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با شیوا ایوبی بازیگر نمایش «دریاکنار»

بیشترین شاخصه ی " دریاکنار" توجه به خانواده و ارزش نهادن به این بستر تربیتی است

۱۷:۲۰  -  ۲۳ تير ۱۴۰۳
ملی پوش ریکرو ایران در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

حضور در المپیک رویای هر ورزشکاری است/مطمئن بودم سهمیه می‌گیرم

۱۷:۵۶  -  ۲۱ تير ۱۴۰۳