يکشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۹  |  Sunday, 20 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۲۵۸۸۴
تاریخ انتشار : ۱۶ : ۱۶ - ۰۷ شهريور ۱۳۹۵
دیباچه: بعد از محرم طی فراخوانی قرار است همکاری خود را با محمد رضا مقدم وپیام شمس اعلام کنم.احسان حق شناس با اعلام این خبر به خبرنگار موسیقی دیباچه گفت: طی فراخوانی همکاری خود را محمد رضا مقدم و پیام شمس اعلام می کنم.همچنین جزئیات برگزاری کنسرت شهریور ماه هم گفته می‌شود.

دیباچه-احسان حق‌شناس

وی افزود:دوست دارم کنسرت شهریورماه بسیار متفاوت برگزار شود به همین دلیل احتمال دارد در شب تولدم این کنسرت را برگزار کنم.
این خواننده درخصوص انتشار آلبوم تازه خود گفت :در حال حاضر درگیر تهیه وتولید آلبوم تازه ام هستم، این آلبوم را با همکاری پیام شمس ، امیر یگانه ، امیر علی بهادری ، زمانیان ، ماهان بهرام خان به زودی منتشر خواهم کرد.
وی افزود : سه تا از اشعار آلبومم از امیر یگانه ،امیر علی بهادری و یاس است. فعلا درگیر بخش هنری آلبوم هستم . تلاش می کنیم تا آخر سال آن را منتشر کنیم.
حق شناس در پایان با انتقاد از برگزاری کنسرت در شهرستان ها عنوان کرد: در شهرستان ها کنسرت برگزار کردن بسیار ریسک پذیر است، چرا که منفعتی نصیب خواننده وتهیه کننده نمی شود؛ حتی سالن مناسبی برای برگزاری کنسرت وجود ندارد و خواننده هر لحظه باید منتظر لغو کنسرتش باشد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
یک انتخاب خوب در خانه سینما با رعایت پروتکل های بهداشتی رقم خورد

محمد علی نجفی رئیس هیات مدیره خانه سینما شد ؛ علی قائم مقامی تهیه کننده سینما به عنوان سخنگو ادامه کار می دهد !

۱۵:۰۳  -  ۱۵ شهريور ۱۳۹۹