يکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹  |  Sunday, 27 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۲۵۶۶۱
تاریخ انتشار : ۰۱ : ۱۶ - ۰۶ شهريور ۱۳۹۵
حجت قاسم‌زاده اصل گفت: نگارش مجموعه تلویزیونی «گذشته رها نمی‌کند» به اتمام رسید.

حجت قاسم‌زاده اصل کارگردان تلویزیون در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه اظهار داشت: نگارش مجموعه تلویزیونی «گذشته رها نمی‌کند» به قلم رویا غفاری به اتمام رسیده و کارگردانی این اثر را خودم بر عهده خواهم داشت.

دیباچه+حجت قاسم‌زاده اصل

قاسم‌زاده اصل خاطرنشان کرد: این سریال در حال حاضر مراحل اداری خود را در شبکه یک سیما طی می‌کند و هنوز به غیر از تهیه‌کننده و کارگردان هیچ یک از عوامل ساخت این مجموعه تلویزیونی مشخص نیستند و طی روزهای آینده تهیه‌کننده آن نیز مشخص خواهد شد.

وی افزود: مجموعه تلویزیونی «گذشته رها نمی‌کند» در 30 قسمت 45 دقیقه‌ای نوشته شده است که پس از اتمام ساخت مجموعه تلویزیونی «تاریکی شب، روشنایی روز» وارد مرحله پیش تولید و تولید مجموعه «گذشته رها نمی‌کند» خواهیم شد.

این کارگردان در ادامه درباره موضوع و قصه مجموعه «گذشته رها نمی‌کند» گفت: این مجموعه روایتگر زندگی افرادی است که هر روز اعمال و کردارهای خاصی دارند و تصمیمی که هر روز می‌گیرند و کارهایی که انجام می‌دهند در آینده آنها تأثیرگذار است. در این مجموعه چندین قصه موازی روایت می‌شود. به طور کلی «گذشته رها نمی‌کند» به تأثیر اعمال گذشته نسبت به زندگی امروز افراد می‌پردازد.

کارگردان مجموعه تلویزیونی « 101 راه برای ذله کردن پدر و مادرها» در خاتمه اظهار داشت: اتفاق خاصی برای مجموعه «تاریکی شب، روشنایی روز» نیفتاده و نمی‌خواهم فعلاً درباره این مجموعه تا زمان کلید خوردن آن صحبتی شود.

گفتنی است حجت قاسم‌زاده اصل تا امروز مجموعه‌های تلویزیونی و فیلم‌های تلویزیونی متعددی از جمله مجموعه‌ تلویزیونی «یادآوری» و « ثقةالاسلام تبریزی» و فیلم‌های «تنهایی»، «ژرفا»، «قصه‌ها و واقعیت» را به عنوان کارگردان در کارنامه هنری خود دارد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده