دوشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۹  |  Monday, 21 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۲۵۵۲۰
تاریخ انتشار : ۴۶ : ۱۲ - ۰۶ شهريور ۱۳۹۵
دیباچه: قرارداد اکران عمومی فیلم سینمایی «شاخ کرگدنِ» محسن‌ محسنی‌نسب در کشورهای آلمانی‌زبان بسته شد.به گزارش خبرنگار سینمایی دیباچه، تدوین فیلم سینمایی «شاخ کرگدن» تمام شده و این فیلم وارد مراحل صداگذاری شده است و نسخه نهایی فیلم تا هفته آینده آماده می‌شود.

IMG_0983

یکی از دلایل تغییر نام فیلم به «شاخ کرگدن» پیرمردهایی هستند که برای تقویت قوای جنسی کرگردن را می‌کشند و از شاخ آن استفاده می‌کنند. البته به نیم‌نگاهی به نمایشنامه «کرگدن» یوژن یونسکو هم دارد.

«شاخ کرگدن» فیلمی‌ست در مورد قاچاق انسان از منطقه خاورمیانه به اروپا و آمریکای جنوبی که در این حین ما متوجه می‌شویم، کشورهایی مثل عربستان صعودی نقش مستقیمی دارند. «شاخ کرگدن» فقط یک سکانس در ایران دارد و باقی فیلم در ارمنستان، بلغارستان و اکراین فیلمبرداری شده است. فیلمبرداری 4 ماه طول کشیده است شده است و پیش‌تولیدی نزدیک به 5 ماه داشته است و در مجموع فیلمی پرهزینه و گران ا‌ست.

نکاته جالب در مورد این فیلم، وضعیت اکران آن است که اولین اکرانش را در اروپا خواهد داشت. قرارداد اکران «شاخ کرگدن» با شرکتی آلمانی بسته‌ شده و قرار است این فیلم ابتدا در کشورهای آلمانی زبانی مثل: اتریش، سوییس و بلژیک اولین نمایش‌های عمومیش را داشته باشد.

تنها بازیگر ایرانی این فیلم، پژمان بازغی است که در فیلم به 5 زبان صحبت می‌کند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
یک انتخاب خوب در خانه سینما با رعایت پروتکل های بهداشتی رقم خورد

محمد علی نجفی رئیس هیات مدیره خانه سینما شد ؛ علی قائم مقامی تهیه کننده سینما به عنوان سخنگو ادامه کار می دهد !

۱۵:۰۳  -  ۱۵ شهريور ۱۳۹۹