چهارشنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۹  |  Wednesday, 30 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۲۵۳۴۴
تاریخ انتشار : ۳۹ : ۰۹ - ۰۴ شهريور ۱۳۹۵
دیباچه:مجید مظفری گفت: بازی‌ام در مجموعه تلویزیونی «لبخند رخساره» منتفی شد.

مجید مظفری بازیگر سینما و تلویزیون که پیش از این نامش به عنوان یکی از بازیگران مجموعه «لبخند رخساره» اعلام شده بود در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه اظهار داشت: بازی در مجموعه «لبخند رخساره» به قطعیت رسیده بود اما در نهایت به دلیل اینکه زمان کار در این مجموعه با وقت و زمان من همخوانی نداشت مجبور شدم از بازی در آن انصراف دهم.دیباچه-مجید مظفری دیباچه-مجید مظفری

مظفری خاطرنشان کرد: پیش از این در تلویزیون کار تولید نیز انجام می‌دادم اما از آنجا که تلویزیون پول من را خورد و وضعیت مالی من به جایی رسید که اتومبیلم را فروختم و دفتر کارم را جمع کردم و تولید را کنار گذاشتم. در حال حاضر نیز سرمایه ساخت اثری در شبکه نمایش خانگی یا سینما را ندارم.

وی در ادامه افزود: دغدغه اصلی من این روزها بازی کردن است و با شرایطی که پیش آمد به هیچ وجه در تلویزیون بازی نخواهم کرد مگر اینکه بازی در اثری بسیار خوب و آبرومندانه به من پیشنهاد شود که آن موقع برای بازی در این اثر وسوسه می‌شوم. «لبخند رخساره» نیز اثری قابل قبول بود که متأسفانه نتوانستم در آن حضور داشته باشم.

این بازیگر اظهار داشت: گروه و فیلمنامه خوب از اولویت‌های من برای حضور در یک اثر است. دلیل اتفاقاتی که در سازمان صدا و سیما رخ می‌دهد بی ثبات بودن تهیه‌کننده‌ها است، به این معنی که ما یک سری تهیه‌کننده داریم که شناخته شده‌اند و به کارشان مسلط هستند که متأسفانه این تهیه‌کننده‌ها کنار رفته و یک سری افراد به عنوان تهیه‌کننده وارد کار شده‌اند که فقط واسطه بین تلویزیون و پروژه هستند و سعی دارند به منافع مالی خود دست یابند و بیشتر به این فکر می‌کنند که دور هم بوده و کاری را به سرانجام برسانند.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «روزهای زندگی» در ادامه اظهار داشت: ۱۳ قسمت فیلمنامه چهار سال پیش به سازمان ارائه دادم که هنوز پول آن را با من تسویه نکرده‌اند. در کار دیگری همکاری داشتم که مربوط به امور استانها می‌شد، امور استانها یک طرفه قرارداد را لغو کرد و این در حالی بود که من هزینه فیلمنامه نویس داده بودم. سیما فیلم نیز در یک همکاری مقدار زیادی از پول من را نداد، در یک همکاری با شبکه استانی ارومیه حدود ۷۰ میلیون تومان از پول من را ندادند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم وضعیت تلویزیون دارای ثبات شود و با آمدن آقایان میرباقری و دارابی و فرجی به بهبود یافتن وضعیت حاضر بسیار امیدوار هستیم.

گفتنی است مجید مظفری در مجموعه‌های تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی متعددی از جمله مجموعه‌های تلویزیونی «خانه‌ای در تاریکی»، «معما» و «اولین انتخاب» و فیلم‌های سینمایی «وقتی همه خوابیم»، «تقاطع» و «کشتی آنجلیکا» ایفای نقش کرده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده