جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹  |  Friday, 25 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۲۵۲۰۴
تاریخ انتشار : ۲۳ : ۱۶ - ۰۲ شهريور ۱۳۹۵
دیباچه: کلیپ آهنگ های جلال محمدیان به زودی منتشر می شود .جلال محمدیان آهنگساز و خواننده آهنگ های محلی در گفت و گو با خبرنگار موسیقی دیباچه با اشاره به فعالیت های اخیر خود گفت: در حال حاضر مشغول ضبط تک آهنگ هایی هستم . به زودی 4 تک آهنگ اصلی خود را به صورت مجموعه ای ازکلیپ منتشر می کنم.

دیباچه-جلال محمدیان

وی افزود: با همکاری هادی محمدیان قصد دارم  این کلیپ را پخش کنم. آهنگ های دیگری به صورت نوستالوژی وجدید آماده کرده ام ؛ که به زودی پخش می شود اما در نظر دارم برای انتشار این آلبوم از اسپانسرمشاركتى کمک بگیرم.

این آهنگساز در ادامه گفت: سبک کار ما موسیقی اصیل کردی ،فارسی و... است . برخی از آثارم  حال وهوای عرفانی دارد که هنوز منتشر نشده است ، اما به زودی پخش می شود.

وی در پایان افزود: آهنگ عاشق دیوانه ، شیرین شیرینه از جمله آهنگ های باز خوانی شده ام است که به زودی منتشر می شود .چون بیشتر درگیر آلبومم بودم  اکثر دوستان فکر می کنند خارج از ایران هستم .دوست دارم انتشار آلبومم با تبلیغات رسانه ها همراه باشد.

سید جلال‌الدین محمدیان خواننده و استاد موسیقی ایرانی در سال 1358 همكاري خود را با مركز حفظ و اشاعه موسيقي سنتي ايران آغاز کرد. از آثار او می توان به آهنگ های هواي وطن ،قصر شيرين ، مردان خدا  ،مظهر انوار اشاره کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده