يکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹  |  Sunday, 27 September 2020

دیباچه

کد خبر: ۲۵۱۹۷
تاریخ انتشار : ۱۴ : ۱۶ - ۰۲ شهريور ۱۳۹۵
دیباچه: به گفته تهیه کننده «من» نخستین فیلم سهیل بیرقی استقبال تماشاگران از این فیلم عالی بوده است. 

دیباچه-سعید خانی

سعید خانی تهیه‌کننده فیلم «منِ» سهیل بیرقیِ در مورد فروش این فیلم در چند روز اول اکران در سینماها به خبرنگار سینمایی دیباچه گفت: «استقبال از فیلم «من» بسیار عالی بوده است. پیش‌بینی می‌کردم این فیلم با فروش خوبی مواجه شود اما با توجه به فضای فیلم تصور نمی‌کردم «من» با این استقبال گستره از سوی مخاطبان روبه‌رو شود.»

باید برای تمام سلایق فیلم داشته باشم

سعید خانی در مورد مضمون فیلم «من» به  دیباچه، می‌گوید: «تماشاچی در سالن سینما با یک فیلم خوب مواجه می‌شود. اساسا مضمون و حال و هوای «من» با فیلم‌های معمولی فرق دارد اما سینمای ما به فیلم‌های متنوع در ژانرهای مختلف نیاز دارد: همان‌طور که مردم از «اژدها وارد می‌شودِ» مانی حقیقی استقبال کردند. برای تمام سلایق باید فیلم داشته باشیم. تنوع در اکران یکی از دلایل استقبال مردم از سینماست.»

لیلا حاتمی از فیلمنامه استقبال کرد

سعید خانی در مورد همکاری با سهیل بیرقی به عنوان کارگردانی فیلم‌اولی می‌گوید: « وقتی فیلمنامه را خواندم از آن خوشم آمد و برای بازیگران هم فرستادم و آن‌ها هم از سناریو استقبال کردند. لیلا حاتمی اولین بازیگری بو که وقتی سناریو را خواند اعلام آمادگی کرد و کار را آغاز کردیم.»

عبدالرضا کاهانی سناریو را دوست داشت 

تهیه‌کننده فیلم «من» در انتها با اشاره به نقش عبدالرضا کاهانی در ساخت این فیلم گفت: «سهیل بیرقی مدتی دستیار عبدالرضا کاهانی بود و نظرش در مورد سناریو کاملا  مثبت بود. ر مراحل پیش‌تولید هم همواره کنار تیم بود و وقتی فیلمبرداری کلید خورد، کنار سهیل بود اما اواسط فیلمبرداری از ایران رفت. این را هم اضافه کنم سهیل بیرقی به کارش کاملا مسلط بود و با کنترل کامل کار را پیش بردند و نتیجه کار، فیلمی است که مخاطبان دوستش دارند.»

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده