سه‌شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۳  |  Tuesday, 23 July 2024

دیباچه

کد خبر: ۲۴۳۰۹
تاریخ انتشار : ۰۸ : ۱۰ - ۳۰ مرداد ۱۳۹۵
دیباچه: سعید ابوطالب تهیه کننده که پیش از این قرار بود فصل دوم مجموعه مسابقه «رالی ایرانی» را کلید بزند با شروع یک پروژه جدید از انجام آن پروژه صرف نظر کرد.

به گزارش دیباچه به نقل از مهر، سعید ابوطالب تهیه کننده فصل اول مجموعه مسابقه «رالی ایرانی» که برای پخش از شبکه نمایش خانگی تهیه شده بود درباره تولید فصل دوم این مجموعه گفت: تصمیم گرفتیم «رالی ایرانی» را نسازیم به این خاطر که درگیر یک کار تلویزیونی برای شبکه افق هستم و بعید می دانم فرصتی برای تولید آن داشته باشیم.

وی درباره پروژه تازه خود توضیح داد: کارگردانی مستند مسابقه ای به نام «دستم را بگیر» را به عهده گرفتم که توسط همان تیم «سرزمین دانایی» تولید می شود با این تفاوت که موضوعات این پروژه کاملا اجتماعی است. این مسابقه سه گروه شرکت کننده دارد که به هر کدام ۱۰ موضوع داده می شود.

دیباچه-دستم را بگیر


وی ادامه داد: موضوعات به این شکل است که از ایشان می خواهیم ۱۰ کارتن خواب را پیدا کنند، سراغ زندگی شان بروند و با آگاه شدن از مشکلات سعی کنند آنها را به زندگی برگردانند. یا اینکه باید خانواده کسی راکه مرگ مغزی شده راضی کنند اعضای بدن عزیزشان را اهدا کند و بعد گیرنده ها را پیدا کنند و واسطه ای برای این کار شوند.

ابوطالب ادامه داد: پیدا کردن زندانیان قتل غیر عمد و تلاش برای آزادی آنها یا جستجوی بچه های کار و مهیا کردن سرپرست مناسب و مدرسه خوب هم در این موضوعات گنجانده شده است. گروه های ۳ تا ۴ نفره ای که حاضر به شرکت در این برنامه باشند در سایت مرتبط با برنامه ثبت نام می کنند و در جریان شرایط عمومی قرار می گیرند. سپس مصاحبه ای ترتیب داده می شود تا ببینیم کدام یک از این گروه ها توانایی این مسابقه را دارند.

وی در پایان گفت: هم اکنون در مرحله پیش تولید قرار داریم که احتمالا تا اواخر تابستان ادامه دارد. در حال تولید دو آنونس برای پخش تلویزیونی هستیم که یکی از آنها ۳ بعدی ساخته می شود. همچنین ثبت نام از گروه ها نیز آغاز شده و طبق برنامه اوایل پاییز کار را کلید خواهیم زد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
غمی که برای سینمای ایران پایان ندارد

سعید راد، هنرمندی که غریبانه از میان ما رفت!

۱۴:۴۰  -  ۰۱ مرداد ۱۴۰۳
۱۰ ماه سخت برای بازیگرفیلم سینمایی «سفر سنگ»

خبر‌های نگران کننده دختر سعید راد، هنرمند پیشکسوت کشورمان درباره روند درمان پدرش!

۱۳:۱۳  -  ۳۱ تير ۱۴۰۳
عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران به دیباچه پاسخ داد:

تنیس روی میز ایران چه زمانی در المپیک تاریخ ساز می شود؟

۲۰:۵۲  -  ۲۵ تير ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با شیوا ایوبی بازیگر نمایش «دریاکنار»

بیشترین شاخصه ی " دریاکنار" توجه به خانواده و ارزش نهادن به این بستر تربیتی است

۱۷:۲۰  -  ۲۳ تير ۱۴۰۳