پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳  |  Thursday, 13 June 2024

دیباچه

کد خبر: ۲۴۲۰۷
تاریخ انتشار : ۲۳ : ۱۱ - ۲۹ مرداد ۱۳۹۵
دیباچه:سیاوش طهمورث گفت: بارها در فیلمها و مجموعههای تلویزیونی بازی کردهام و دستمزدم را به من ندادهاند.

سیاوش طهمورث بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه اظهار داشت: در حال حاضر کاری در سینما و تلویزیون ندارم و این کم کاری من که مربوط به چند سال می شود به دلیل نبود پیشنهادات خوب است.

1002483_755


طهمورث خاطرنشان کرد: پیشنهادات بسیار کمی به من شده و همان پیشنهادات کم نیز برایم قابل قبول نبوده و نتوانستم نقش ها را بپذیرم. گویا قرار بر این است که عده ای همینطور راحت مشغول کار باشند و عده کثیری از بازیگران تلویزیون با بیکاری دست و پنجه نرم کنند.

وی افزود: حدود ۸۰ درصد بازیگران بیکار هستند و تنها ۲۰ درصد از بازیگران را می بینیم که مدام در سریال ها حضور دارند و گاه در ۴ سریال به صورت همزمان بازی می کنند و در عوض عده ای دیگر سالها است که بیکار هستند. این وضعیت برای من و بسیاری از بازیگران غیر قابل تحمل است.

این بازیگر در ادامه اظهار داشت: دلیل اصلی این اتفاق را باند بازی می دانم. اگر جزو باندهای مشغول به کار باشیم حتماْ پر کار خواهیم بود و در غیر اینصورت کاری نخواهیم داشت. متأسفانه فضای باندبازی بر سینما و مخصوصاْ تلویزیون ما حاکم است و تنها کسانی حق بازی دارند که در باندهای مختلف باشند.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «نابرده رنج» تصریح کرد: کم کاری بازیگران هیچ ارتباطی به مسائل مالی صدا و سیما ندارد. مطرح کردن این مسأله و عنوان کردن دلیل آن به این شکل فقط بهانه جویی است و حتی در بحث پول و بودجه هم باند بازی وجود دارد و پول سریال سازی برای برخی وجود دارد و برای برخی خیر.

طمهورث اظهار داشت: الویتم برای حضور در یک اثر تلویزیونی این است که نقشی که قرار است آن را بازی کنم هویت داشته باشد. نکته بعدی که خیلی اهمیت دارد این است که آیا پس از بازی در این مجموعه به پولی که در قرارداد مشخص شده است می رسم یا خیر، چرا که بارها در ازای بازی در یک اثر پولی به من داده نشده است.

وی افزود: پولی را از یک تهیه کننده می خواستم و ۳ تا ۴ سال برای دریافت آن تلاش کردم و به نتیجه ای نرسیدم. وقتی شکایت می کنیم هم نتیجه ای ندارد و بارها باید به دادگاه رفت و با وجود اینکه شخص بدهکار را محکوم کردم باز هم به پولم نرسیدم و مدام شاهد احضاریه های دادگاه و تجدیدنظرها بودم که من را خسته می کرد.

این بازیگر در پایان اظهار داشت: انتظارات بسیاری از مسئولان دارم و بارها آنها را مطرح کرده ام اما نتیجه حاصل نشده و به همین دلیل ترجیح می دهم که دیگر انتظاراتم را مطرح نکنم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر در گفتگو با دیباچه مطرح کرد

امیدوارم که رئیس جمهور بعدی، راه شهید جمهور را ادامه بدهد

۱۶:۲۳  -  ۱۹ خرداد ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با مدیرکل دفتر توسعه عدالت آموزشی و آموزش عشایر وزارت آموزش و پرورش

کار سنجش نزدیک به ۲۰ هزار نوآموز عشایری انجام شده است!

۱۶:۳۵  -  ۱۲ خرداد ۱۴۰۳
گزارش دیباچه از نشست خبری رئیس پلیس راهور تهران بزرگ

تمهیدات ترافیکی  سی و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) اعلام شد

۱۶:۱۲  -  ۱۲ خرداد ۱۴۰۳
عضو تیم‌ملی فوتسال بانوان در گفتگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

به همه آرزوهایم در فوتسال رسیدم/ کسب موفقیت همیشه دشوار است

۱۷:۱۶  -  ۰۹ خرداد ۱۴۰۳
حادثه تلخ برای عمو قناد

مجری خاطره ساز، از تصادف جان سالم به در برد

۱۱:۲۴  -  ۱۶ خرداد ۱۴۰۳
کارگردان میرو در گفتگو با دیباچه:

آثارم بر اساس قصه‌های استان سیستان و بلوچستان و فرهنگ بلوچ است

۱۷:۰۲  -  ۰۹ خرداد ۱۴۰۳
کاپیتان تیم‌ملی تنیس در گفتگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

صعود به دسته ۲ جهان دشوار است/ شرایط فعلی ادامه یابد پیشرفت تنیس متوقف می‌شود!

۱۲:۴۹  -  ۰۷ خرداد ۱۴۰۳
رهبر انقلاب در دیدار خانواده‌های شهدای خدمت:

تشییع باشکوه شهدا نشان داد ملت ایران زنده است

۱۷:۰۰  -  ۰۵ خرداد ۱۴۰۳