سه‌شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۳  |  Tuesday, 23 July 2024

دیباچه

کد خبر: ۲۲۹۴۶
تاریخ انتشار : ۴۷ : ۱۳ - ۲۲ مرداد ۱۳۹۵
در گفتگو با دیباچه عنوان شد؛
دیباچه:قربان نجفی گفت:شاید در ابتدای امر این تصور برای مخاطبان «دیوار شیشه‌ای» به وجود آید که نجف یک شخصیت منفی است اما این شخصیت خاکستری است و من از ایفای آن هیچ هراسی نداشتم ضمن آنکه معتقدم سینما و تلویزیون به بازیگرانی در نقش های مثبت و منفی نیازمند است و بالاخره بازیگری باید پیدا شود که در این گونه نقش ها هم بازی کند.

قربان نجفی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه اظهار داشت:‌ در حال حاضر مشغول بازی در مجموعه تلویزیونی «دیوار شیشه‌ای» هستم که نقشی خاکستری را در این سریال اپیزودیک ایفا می‌کنم که امیدوارم مورد توجه مخاطبان قرار گیرد.

20130207180620_najafi

بازیگر فیلم سینمایی «طهران، تهران» خاطرنشان کرد: «دیوار شیشه‌ای» فیلمنامه ای بسیار جذاب و پرکشش دارد که بعد از خواندن کامل آن به شدت مایل به بازی در نقش نجف شدم از سوی دیگر حضور راما قویدل به عنوان کارگردان و کوروش تهامی به عنوان بازیگر در این سریال باعث شد تا تمایلم برای بازی در این اثر بیش از پیش شود.

وی سپس با تاکید بر اینکه حضور عوامل حرفه ای در تولید یک اثر سینمایی یا تلویزیونی همیشه جزو معیارهایش برای پذیرش بازی است گفت: وقتی عوامل خوب و متن خوب برای تولید یک فیلم یا سریال وجود داشته باشد بازیگر با طیب خاطر بازی در آن اثر را می پذیرد اما اگر این دو عنصر مهم و حیاتی وجود نداشته باشد بازیگر حتی اگر دستمزدهای کلان دریافت کند نمی تواند با جان و دل برای ایفای نقش در یک پروژه وقت و زمان بگذارد.

نجفی سپس در پاسخ به این پرسش که آیا از بازی در نقش های منفی هراس ندارد اظهار داشت: شاید در ابتدای امر این تصور برای مخاطبان «دیوار شیشه‌ای» به وجود آید که نجف یک شخصیت منفی است اما این شخصیت خاکستری است و من از ایفای آن هیچ هراسی نداشتم ضمن آنکه معتقدم سینما و تلویزیون به بازیگرانی در نقش های مثبت و منفی نیازمند است و بالاخره بازیگری باید پیدا شود که در این گونه نقش ها هم بازی کند.

بازیگر فیلم سینمایی «فصل پنجم» در خاتمه این گفتگو متذکر شد: ای کاش سازمان صدا و سیما بیش از این به  کیفیت سریال ها و برنامه های تولیدی اش اهمیت بدهد چرا که تلویزیون مخاطبان انبوه و میلیونی دارد و از این رو برنامه های آن باید اینقدر متنوع و جذاب باشد که آن ها را ترغیب و تشویق به تماشا کند.

گفتنی است؛ این بازیگر پیش از این در فیلم های سینمایی «موج سوم»، «او خوب سنگ می زند»، «پیک نیک در میدان جنگ»، «من بن لادن نیستم» و... ایفای نقش کرده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
غمی که برای سینمای ایران پایان ندارد

سعید راد، هنرمندی که غریبانه از میان ما رفت!

۱۴:۴۰  -  ۰۱ مرداد ۱۴۰۳
۱۰ ماه سخت برای بازیگرفیلم سینمایی «سفر سنگ»

خبر‌های نگران کننده دختر سعید راد، هنرمند پیشکسوت کشورمان درباره روند درمان پدرش!

۱۳:۱۳  -  ۳۱ تير ۱۴۰۳
عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران به دیباچه پاسخ داد:

تنیس روی میز ایران چه زمانی در المپیک تاریخ ساز می شود؟

۲۰:۵۲  -  ۲۵ تير ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با شیوا ایوبی بازیگر نمایش «دریاکنار»

بیشترین شاخصه ی " دریاکنار" توجه به خانواده و ارزش نهادن به این بستر تربیتی است

۱۷:۲۰  -  ۲۳ تير ۱۴۰۳