چهارشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۳  |  Wednesday, 24 July 2024

دیباچه

کد خبر: ۲۲۶۸۹
تاریخ انتشار : ۰۶ : ۱۸ - ۱۹ مرداد ۱۳۹۵
دیباچه:الهام غفوری گفت: 80 درصد از تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «علی البدل» به اتمام رسیده است.

الهام غفوری تهیه‌کننده تلویزیون در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه اظهار داشت: تا امروز 80 درصد از تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «علی البدل» به کارگردانی سیروس مقدم انجام شده و گروه همچنان در حال تصویربرداری هستند.

دیباچه-سریال البدل

غفوری خاطرنشان کرد: بخش اعظمی از نگارش این مجموعه به قلم خشایار الوند به پایان رسیده و تنها 2 قسمت از نگارش «علی البدل» باقی مانده است. به همین دلیل احتمال اضافه شدن بازیگر جدید به مجموعه بسیار بالا است.

وی درباره پخش این مجموعه گفت: هنوز معلوم نیست که «علی البدل» چه زمانی از تلویزیون پخش می‌شود و شایعه پخش این مجموعه در ایام نوروز را تکذیب می‌کنم. قصد داریم پس از اتمام کار برای زمان و نحوه پخش مجموعه «علی البدل» تصمیم‌گیری خواهد شد.

این تهیه‌کننده در ادامه افزود: تصویربرداری «علی البدل» همچنان در لوکیشن‌هایی که پیش از این اعلام شده ادامه دارد. این لوکیشن‌ها در روستاهای اطراف همدان هستند. درباره زمان اتمام کار تصویربرداری نیز هنوز نمی‌توان صحبتی کرد اما همانطور که گفتم بخش اعظمی از تصویربرداری «علی البدل» به اتمام رسیده است.

غفوری در ادامه اظهار داشت: گروه با انگیزه به کارشان ادامه می‌دهند و حسین محب اهری که این روزها درگیر بیماری است مشکلی در کار ایجاد نکرده و این بازیگر همیشه به موقع سر صحنه حاضر می‌شود و ما نیز در تلاش هستیم تا آسیبی به وی وارد نشود و سلامتی این بازیگر به خطر نیفتد.

وی در ادامه این بحث افزود: خوشبختانه روند درمان حسین محب اهری هیچ مشکلی برای ما به وجود نیاورده و در حال حاضر این بازیگر در مرحله درمان به صورت شیمی درمانی است. سعی ما بر این است که بیماری دلیلی بر کمرنگ شدن نقش این بازیگر نداشته باشد و ما سعی داریم از حضور وی در این سریال نیز کاملاً استفاده کنیم.

در خلاصه داستان این سریال آمده است که من علی البدل هستم ، فرعی ، رزرو و جانشین عضو اصلی ؛ حرف نزنم میگن مگه لالی ، حرف بزنم میگن حق رای نداری . خلاصه هم هستم هم نیستم.

محسن تنابنده، مهدی فخیم‌زاده، هادی کاظمی، مهدی هاشمی، احمد مهرانفر، ناهید مسلمی، محمود جعفری، هومن حاجی عبدالهی، حسین محب اهری، سمانه پاکدل، مهسا باقری، هدیه آزاده و فروغ قجایگلی از بازیگران این سریال هستند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
غمی که برای سینمای ایران پایان ندارد

سعید راد، هنرمندی که غریبانه از میان ما رفت!

۱۴:۴۰  -  ۰۱ مرداد ۱۴۰۳
۱۰ ماه سخت برای بازیگرفیلم سینمایی «سفر سنگ»

خبر‌های نگران کننده دختر سعید راد، هنرمند پیشکسوت کشورمان درباره روند درمان پدرش!

۱۳:۱۳  -  ۳۱ تير ۱۴۰۳
عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران به دیباچه پاسخ داد:

تنیس روی میز ایران چه زمانی در المپیک تاریخ ساز می شود؟

۲۰:۵۲  -  ۲۵ تير ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با شیوا ایوبی بازیگر نمایش «دریاکنار»

بیشترین شاخصه ی " دریاکنار" توجه به خانواده و ارزش نهادن به این بستر تربیتی است

۱۷:۲۰  -  ۲۳ تير ۱۴۰۳