شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲  |  Saturday, 02 March 2024

دیباچه

کد خبر: ۲۱۷۰۶
تاریخ انتشار : ۵۳ : ۱۱ - ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
مهرداد فلاحتگر گفت: تصویربرداری و تدوین «شهر اردیبهشت» به پایان رسیده و در حال حاضر مشغول صداگذاری این اثر هستیم.

JamNewsImage10364610

مهرداد فلاحتگر کارگردان تلویزیون در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه اظهار داشت: تصویربرداری و تدوین فیلم تلویزیونی «شهر اردیبهشت» به پایان رسیده و در حال حاضر مشغول صداگذاری این اثر هستیم.

فلاحتگر خاطرنشان کرد: در این فیلم مریم کاویانی، هانی نوروزی، علی اوسیوند، شهرام لاسمی، فرهاد فلاحتگر و سعید مرعاتی ایفای نقش کرده اند. این اثر توسط مجید امیدی راد تصویربرداری شد.

وی درباره حضور هانی نوروزی در این فیلم اظهار داشت: ما نیاز به بازیگری در سن هانی نوروزی بودیم که به پیشنهاد برخی دوستان وی می توانست بازیگر خوبی باشد و از آنجا که مورد توجه بود و تصویربرداری نیز در شهر بابل انجام می شد هانی نوروزی را انتخاب کرده و نکته جالب توجه این است که به خوبی در نقشش ظاهر شده و از نظر من بازی فوق العاده ای را ارائه داد.

این کارگردان افزود: بخشی از این فیلم به کودکان و بخش اعظمی از آن را می توان مختص بزرگسالان دانست. حدود ۳۰ تا ۳۵ درصه قصه مربوط به کودکان می شود. قصد ما بر این است که در هفته سالگرد درگذشت هادی نوروزی دو اکران خصوصی داشته باشیم و سپس برای پخش در شبکه نمایش خانگی و تلویزیون تصمیم خواهیم گرفت.

فلاحتگر خاطرنشان کرد:‌ قصه «شهر اردیبهشت»‌ مربوط به جوانی می شود که تصادف کرده و چون اتومبیلش بیمه نداشته به زندان می رود و زمانی که در زندان به سر می برد دوستانش از تهران برای ملاقات وی می آیند، یکی از دوستانش در راه شخصی را سوار اتومبیلش می کند که آن شخص فردی فراری است که پول و مواد مخدرش را داخل اتومبیل وی جا می گذارد و این شخصیت برای آزادی دوستش پول را هزینه می کند و موادمخدر را به پلیس تحویل می دهد که بعد از این ماجراهایی به وجود می آید و قصه فیلم را شکل می دهد.

وی افزود: نکته جالب توجه در این فیلم این است که شهرام لاسمی برای اولین بار جلوی دوربین دیالوگ دارد و حرف می زند. برای بسیاری از مردم که در پشت صحنه «شهر اردیبهشت» حاضر می شدند این مسأله بسیار جالب بود.

این کارگردان در ادامه از دیگر فعالیت هایش گفت و اظهار داشت: در مجموعه تلویزیونی «گشت ویژه» به کارگردانی مهدی رحمانی نیز ایفای نقش کرده ام که بازی من در آن به پایان رسیده و در این مجموعه نقش شخصی را داشتم که متهم به دزدیدن بچه باجناقش است و آن را گروگان گرفته که ماجراهایی در این میان به وجود می آید. این مجموعه در هفته نیروی انتظامی از تلویزیون پخش خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
صحبت های صریح آرمین رحیمیان، بازیگر و فیلمساز خوش آتیه ی سینمای ایران در گفتگو با ویژه برنامه مدیا

قشر متوسط در حال از بین رفتن است / پدرم با حقوق کارمندی برادرهایش را داماد کرد، اما امروز یک کارمند، با نشان ندادن دست تنگی‌اش، شاهکار کرده است!

۱۳:۴۱  -  ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
متفاوت‌ترین گفتگوی ملیکا شریفی نیا در مصاحبه با ویژه برنامه ویدئویی «مدیا»

از استرس‌های شبانه سر پروژه «پروین» تا حواشی بامزه برنامه «کودک شو»!

۱۳:۳۳  -  ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
گفتگو دیباچه با دبیر بخش بین الملل جشنواره مد و لباس فجر

بین الملل؛ بخشِ تازه نفسِ جشنواره مد و لباس امسال

۱۲:۳۳  -  ۰۵ اسفند ۱۴۰۲
گفت و گو ویدئویی ویژه برنامه مدیا با تینو صالحی بازیگر نقش شهید احمد کاظمی در فیلم احمد

بدلیل فشار کار فیزیکی زیاد،  پارگی همسترینگ  گریبان گیرم شد / وقتی به دفاتر سینمایی مراجعه می کردم و می فهمیدند که تئاتری هستم، نقشی به من نمی‌دادند!

۱۶:۵۸  -  ۰۵ اسفند ۱۴۰۲
گفتگو دیباچه با امین میری بازیگر سینما

"نپتون" ترسیم گر موضوع انسانیت است/ دوست دارم گریمی متفاوت داشته باشم که شناخته نشوم!

۱۸:۱۱  -  ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
ملی‌پوش دوچرخه سواری ایران در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

لیاقت این را دارم که در المپیک رکاب بزنم/ باشگاه از من حمایت میکند ولی نه برای المپیک!

۱۴:۱۶  -  ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
صحبت‌های متفاوت آزیتا حاجیان درباره جدایی از محمدرضا شریفی نیا در گفتگو با «مدیا»

۲۰ سال زندگی خیلی خوبی داشتیم / طلاق یک زمانی برا ما تابو وحشتناکی بود!

۱۹:۱۶  -  ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
سکوت « اسکندر کوتی»  گزارشگر قدیمی فوتبال در گفتگو با ویژه برنامه ویدئویی « مدیا » شکست

تلویزیون پولم را به موقع پرداخت نمیکرد و به این خاطر از سال ۸۵ قطع همکاری کردم / هنوز توان گزارشگری دارم / « عادل»، نیروی مستعدی برای صدا وسیما بود

۱۸:۵۰  -  ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
گفتگو ویدئویی ویژه برنامه « مدیا » با بهروز شعیبی

کارگردانی در زمان حاضر اولویت بیشتری برایم پیدا کرده تا بازیگری / قطعا من از سفارش پرهیز نمی‌کنم!

۰۹:۳۰  -  ۲۶ بهمن ۱۴۰۲
پربازدیدها
آخرین اخبار