دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳  |  Monday, 17 June 2024

دیباچه

کد خبر: ۲۱۰۸۸
تاریخ انتشار : ۳۶ : ۱۱ - ۱۱ مرداد ۱۳۹۵
دیباچه: برزو ارجمند گفت: یکی از دلایل بزرگ و اصلی من برای بازی در فیلم سینمایی «قهرمانان کوچک» که اثری برای کودکان است کوچک بودن و مهجور ماندن این سینما است که محسوس است و به آن بهاء داده نمی‌شود.

به گزارش دیباچه به نقل از فارس، برزوارجمند در ارتباط با بازی در فیلم سینمایی «قهرمانان کوچک» و حضورش در این فیلمی که برای کودکان است آن هم با توجه به موفقیت‌هایش در آثار جدی که تا حدودی حضور بازیگر را برای بازی در فیلم‌هایی از این دست سخت می‌کند گفت: راستش را بخواهید یکی از دلایل بزرگ و اصلی من برای بازی در این فیلم که برای کودکان است کوچک بودن و مهجور ماندن سینمای کودک است که به آن بهاء داده نمی‌شود و شاید جدی گرفته نمی‌شود. خوشحالم سرمایه‌ گذاری پیدا شده است که در چنین فیلمی سرمایه‌گذاری کند.

وی در ادامه افزود: در واقع حضور در سینمای کودک با توجه به شرایط فعلی می‌تواند یک ریسک محسوب شود و من نیز برای احترام گذاشتن به این سرمایه‌گذار که واقعا با دغدغه وارد این حیطه شده است خواستم کمکی کرده باشم.

دیباچه-برزو ارجمند


او همچنین اظهار کرد: برای اثبات حرفم نیز بسیار رک و راست می‌گویم که دستمزد آنچنانی که شاید در سایر آثار سینمایی می‌گیرم نگرفته‌ام. شاید با جدی گرفتن آثار کودک از سوی ما سرمایه‌گذاران دیگری نیز ترغیب شوند تا وارد سرمایه‌گذاری در فیلم‌های مرتبط با سینمای مهجور کودک ما شوند.

 

ارجمند نیز شاره کرد:‌ باید دقت داشته باشیم بخش زیادی از سینمای دنیا در حوزه سینمای کودک فعالیت‌های جدی و مهمی را دارند اما متاسفانه این امر در سینمای ایران لحاظ نمی‌شود در واقع نگاه ویژه کمتری به این بخش است علاقه‌مندم که دوباره کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان همانند گذشته فعال و پویا باشد. ما تمام دوران کودکی خود را با محصولات سینمایی گذراندیم که حاصل تولید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است. حالا که سرمایه ‌گذاری پیدا شده که در این بخش دغدغه دارد باید آن را غنیمت شمرد و حمایت کرد.

این بازیگر سینما نیز در ارتباط با تجریه‌های گذشته خود در زمینه آثار کودک و نوجوانان گفت: پیش از این در دو الی سه پروژه سینمایی در زمینه کودک و نوجوان حضور داشتم اما زمان زیادی از آن می گذرد. امیدوارم که این تجربه نیز مورد قبول واقع شود و شرایطی فراهم شود که به دیده شدن آن کمک کند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر در گفتگو با دیباچه مطرح کرد

امیدوارم که رئیس جمهور بعدی، راه شهید جمهور را ادامه بدهد

۱۶:۲۳  -  ۱۹ خرداد ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با مدیرکل دفتر توسعه عدالت آموزشی و آموزش عشایر وزارت آموزش و پرورش

کار سنجش نزدیک به ۲۰ هزار نوآموز عشایری انجام شده است!

۱۶:۳۵  -  ۱۲ خرداد ۱۴۰۳
گزارش دیباچه از نشست خبری رئیس پلیس راهور تهران بزرگ

تمهیدات ترافیکی  سی و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) اعلام شد

۱۶:۱۲  -  ۱۲ خرداد ۱۴۰۳
عضو تیم‌ملی فوتسال بانوان در گفتگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

به همه آرزوهایم در فوتسال رسیدم/ کسب موفقیت همیشه دشوار است

۱۷:۱۶  -  ۰۹ خرداد ۱۴۰۳
حادثه تلخ برای عمو قناد

مجری خاطره ساز، از تصادف جان سالم به در برد

۱۱:۲۴  -  ۱۶ خرداد ۱۴۰۳
کارگردان میرو در گفتگو با دیباچه:

آثارم بر اساس قصه‌های استان سیستان و بلوچستان و فرهنگ بلوچ است

۱۷:۰۲  -  ۰۹ خرداد ۱۴۰۳
کاپیتان تیم‌ملی تنیس در گفتگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

صعود به دسته ۲ جهان دشوار است/ شرایط فعلی ادامه یابد پیشرفت تنیس متوقف می‌شود!

۱۲:۴۹  -  ۰۷ خرداد ۱۴۰۳
رهبر انقلاب در دیدار خانواده‌های شهدای خدمت:

تشییع باشکوه شهدا نشان داد ملت ایران زنده است

۱۷:۰۰  -  ۰۵ خرداد ۱۴۰۳