يکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳  |  Sunday, 16 June 2024

دیباچه

کد خبر: ۲۱۰۶۸
تاریخ انتشار : ۳۴ : ۱۰ - ۱۱ مرداد ۱۳۹۵
دیباچه: رامین ناصرنصیر گفت تا فرارسیدن ماه محرم در برنامه «دورهمی» حضور خواهد داشت.

ramin-naser-nasir

رامین ناصرنصیر بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه اظهار داشت: این روزها مشغول کار در برنامه «دورهمی» هستم. در این برنامه همانطور که می دانید در کنار اجرای مهران مدیری نمایش هایی اجرا می شوند که من نیز در آن نمایشها به عنوان یک بازیگر ایفای نقش می کنم.

ناصرنصیر خاطرنشان کرد: حدود دو ماه است که به جمع بازیگران این مجموعه پیوسته ام و تا ماه محرم در «دورهمی» حضور خواهم داشت. برنامه «دورهمی» تا ماه محرم و صفر به همین شکل اجرا خواهد شد و تغییری در این برنامه اعمال نخواهد شد.

این بازیگر در ادامه افزود: برنامه «دورهمی» تا شروع ماه محرم ادامه خواهد داشت و پس از ماه صفر امکان دارد با تغییراتی به پخش خود ادامه دهد که فکر می کنم در این برنامه حضور داشته باشم.

وی اظهار داشت: افراد مختلفی به برنامه اضافه شده اند و در بخش نمایشی این برنامه بازیگرانی حضور پیدا کرده و ایفای نقش می کنند که به هم بی ربط هستند و موضوعات در برخی مواقع فانتزی می شوند. همه نمایش ها با موضوعات برنامه ارتباط دارند اما آن شکل انتقادی که در اجراهای مهران مدیری در برنامه است در نمایش ها دیده نمی شود که فکر می کنم دلیلش کم بودن زمان نمایش ها باشد چرا که کم بودن زمان مجال انتقاد را نمی دهد.

بازیگر مجموعه «شوخی کردم» خاطرنشان کرد: هدف اصلی از نمایش ها بخشیدن فضای طنز و سرگرم کننده به برنامه است اما ممکن است پس از ایام محرم و صفر در نمایش ها تغییراتی ایجاد شود که فضای نقد در نمایش ها نیز اضافه شود.

ناصرنصیر افزود: در این برنامه همانطور که مخاطبان می دانند ما نمایشهایی اجرا می کنیم که برخی مخاطبان در سالن هستند و در این شرایط حالت نمایش تئاتری به خود می گیرد اما مخاطبانی در خانه هایشان حضور دارند که از طریق تلویزیون با ما در ارتباط هستند و تصویربردار نماهای مختلفی از ما می گیرد که نمایش را از حالت تئاتری به حالت دیگری درمی آورد که کار بازیگر را سخت تر می کند اما این شکل نمایشی ابداعی ما نیست و در دیگر کشورها نیز تجربه شده اما برای من به عنوان بازیگر تجربه ای جدید و خوب بود.

وی در ادامه این بحث افزود: بین مخاطبانی که در سالن حضور دارند و مخاطبانی که در خانه هایشان به دیدن برنامه مشغول هستند بازخوردهای متفاوتی وجود دارد و مطمئناً افرادی که در سالن حضور دارند با واکنش های لحظه ای همراه هستند. کار در چنین شرایطی پیچیدگی های خاص خود را دارد.

این بازیگر در پایان اظهار داشت: در فصل دوم مجموعه «شهرزاد» نیز حضور دارم که اواخر شهریورماه امسال تصویربرداری آن آغاز خواهد شد و من در همان نقش در ادامه قصه «شهرزاد» حضور خواهم داشت.

گفتنی است رامین ناصرنصیر در مجموعه های تلویزیونی و فیلم های سینمایی متعددی از جمله مجموعه های تلویزیونی «در حاشیه»، «او مثبت»، «پشت کنکوری ها» و «ورثه آقای نیکبخت» و فیلم های سینمایی «مامان بهروز منو زد» و «ارث شیرین» ایفای نقش کرده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر در گفتگو با دیباچه مطرح کرد

امیدوارم که رئیس جمهور بعدی، راه شهید جمهور را ادامه بدهد

۱۶:۲۳  -  ۱۹ خرداد ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با مدیرکل دفتر توسعه عدالت آموزشی و آموزش عشایر وزارت آموزش و پرورش

کار سنجش نزدیک به ۲۰ هزار نوآموز عشایری انجام شده است!

۱۶:۳۵  -  ۱۲ خرداد ۱۴۰۳
گزارش دیباچه از نشست خبری رئیس پلیس راهور تهران بزرگ

تمهیدات ترافیکی  سی و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) اعلام شد

۱۶:۱۲  -  ۱۲ خرداد ۱۴۰۳
عضو تیم‌ملی فوتسال بانوان در گفتگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

به همه آرزوهایم در فوتسال رسیدم/ کسب موفقیت همیشه دشوار است

۱۷:۱۶  -  ۰۹ خرداد ۱۴۰۳
حادثه تلخ برای عمو قناد

مجری خاطره ساز، از تصادف جان سالم به در برد

۱۱:۲۴  -  ۱۶ خرداد ۱۴۰۳
کارگردان میرو در گفتگو با دیباچه:

آثارم بر اساس قصه‌های استان سیستان و بلوچستان و فرهنگ بلوچ است

۱۷:۰۲  -  ۰۹ خرداد ۱۴۰۳
کاپیتان تیم‌ملی تنیس در گفتگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

صعود به دسته ۲ جهان دشوار است/ شرایط فعلی ادامه یابد پیشرفت تنیس متوقف می‌شود!

۱۲:۴۹  -  ۰۷ خرداد ۱۴۰۳
رهبر انقلاب در دیدار خانواده‌های شهدای خدمت:

تشییع باشکوه شهدا نشان داد ملت ایران زنده است

۱۷:۰۰  -  ۰۵ خرداد ۱۴۰۳