شنبه ۳۰ تير ۱۴۰۳  |  Saturday, 20 July 2024

دیباچه

کد خبر: ۲۱۰۳۹
تاریخ انتشار : ۰۳ : ۱۰ - ۱۱ مرداد ۱۳۹۵
دیباچه: فریدون آسرایی از شایعه‌سازی در رسانه‌ها انتقاد کرد و افزود سرطان جنجره نگرفته است و ناراحتی حنجره‌اش با مصرف دارو بهبود یافته است.دیباچه - آسرایی

فریدون آسرایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار موسیقی دیباچه، درباره کسالت حنجره‌اش توضیح داد:: در اردیبهشت‌ماه، در یک ماه حدود 30 اجرا داشتم و این تعداد اجرا به حنجره‌ام فشار آورد و تقریبا صدایم را از دست دادم و حتی حرف زدن هم برایم مشکل شده بود. دوست و همکار گرامی‌ام؛ مهدی یغمایی یک متخصص حنجره به من معرفی کرد که او، وضعیت حنجره من را بسیار بد ارزیابی کرد و گفت که در مرحله ابتدایی ابتلا به سرطان حنجره هستم.

آسرایی افزود: همین مسئله، کمی به بازار شایعات در رسانه‌ها دامن زد اما بعد از دو هفته که داروهایم را مصرف کردم، رعایت کردم و حرف نزدم، آن متخصص به من گفت که اوضاع حنجره‌ام بسیار بهتر شده و متخصص گفت خطر دور شده است. این مسئله نزدیکی به ابتلای به سرطان و جراحی حنجره، فراگیر شد.

خواننده «گل هیاهو» در ادامه خاطرنشان کرد: اگر مشکل خیلی شدید باشد، باید عمل جراحی انجام دهم. من تحقیق کردم و دکتر عمیدی را پیدا کردم که بدون جراحی و با عملی به نام «آر اف» که کار جراحی را انجام می‌دهد اما در واقع دیگر لازم نبود زیر تیغ جراحی بروم و من هم سعی کردم به دوستان اطلاع‌رسانی کنم که اگر کسی مانند من چنین مشکلی داشته باشد، می‌تواند از این راه استفاده کند و پیامی را در صفحه فیس بوک خود گذاشتم و به تبع آن یک یا دو مصاحبه انجام دادم. همین اتفاق سبب شد تیتر بزنند که فریدون آسرایی جراحی حنجره انجام داده و به سرطان حنجره مبتلا شده است و ماجرا را شور کردند. مثلا گفتم که مخارج «آر اف» کمی سنگین است اما باز این تبدیل شد به مخارج سرسام‌آور. کمی همه‌چیز را شلوغ کردند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران به دیباچه پاسخ داد:

تنیس روی میز ایران چه زمانی در المپیک تاریخ ساز می شود؟

۲۰:۵۲  -  ۲۵ تير ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با شیوا ایوبی بازیگر نمایش «دریاکنار»

بیشترین شاخصه ی " دریاکنار" توجه به خانواده و ارزش نهادن به این بستر تربیتی است

۱۷:۲۰  -  ۲۳ تير ۱۴۰۳
ملی پوش ریکرو ایران در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

حضور در المپیک رویای هر ورزشکاری است/مطمئن بودم سهمیه می‌گیرم

۱۷:۵۶  -  ۲۱ تير ۱۴۰۳
پربازدیدها
آخرین اخبار