يکشنبه ۲۲ فروردين ۱۴۰۰  |  Sunday, 11 April 2021

دیباچه

کد خبر: ۱۸۶۴۲
تاریخ انتشار : ۲۶ : ۱۳ - ۲۹ تير ۱۳۹۵
دیباچه: برنامه «از زبان برگ»، با محوریت موضوع کتاب و کتابخوانی جمعه اول مرداد ساعت ۱۸ به روی موج شبکه جوان می رود.دیباچه-علوی

معصومه سادات علوی نکو  تهیه کننده این برنامه در تماس با دیباچه اعلام کرد: در این برنامه ، در بخش «کتاب اولی ها»، «مرسده کسروی» با کتاب « زرد کادمیوم و داستان های دیگر» معرفی می شود این کتاب در بهار 95 و توسط نشر ثالث منتشر شده است..

علوی در ادامه افزود:  همچنین در بخش نقد و کارشناسی کتاب « رموز عکاسی طبیعت »  مجموعه ای از عکس های «داود وکیل زاده» با  با حضور سعید چاواری، نقد و بررسی می شود. وکیل زاده در این کتاب ضمن عکاسی از زیبایی های طبیعت ایران، نکاتی را برای عکاسی به علاقمندان عکاسی ذیل هر  تصویر درج کرده است.

داود وکیل زاده متولد 1338 تربت جام است و نزدیک به سی سال است که در رشته های گرافیک، خوشنویسی و عکاسی فعالیت دارد. تا کنون سی وشش جلد کتاب از آثار وی به چاپ رسیده است. از جمله فعالیت های نمایشگاهی داود وکیل زاده یک نمایشگاه خوشنویسی در مشهد، دو نمایشگاه آثار خط گرافیک در موزه هنرهای معاصراصفهان و نشر ثالث تهران و دو نمایشگاه عکس در نگارخانه نیکول و نگارخانه کبک در تهران را می توان نام برد.

سعید چاواری دانش‌آموخته کارشناس ارشد نقاشی از دانشگاه هنر تهران و عضو انجمن نقاشان ایران است. او مدرس دانشگاه و مولف کتاب کاریکاتور استاد‌های موسیقی ایران است. وی با برگزاری چندین نمایشگاه انفرادی و گروهی توانسته است خود را به عنوان یک نقاش نوظهور به جامعه‌ی نقاشان ایران معرفی کند. به تازگی یکی از نقاشی‌های همین مجموعه در انجمن بینال فلورانس به نمایش در آمده است.

در بخش دیگر برنامه از زبان برگ، تازه های نشر کشور معرفی می شود«ابوالفضل پاشا» مجری کارشناس و «مجتبی پرآزین» گزارشگر این برنامه است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران مطرح کرد:

امروز تهران در شرایط کاملا قرمز کرونایی به سر می برد| چرخش ویروس جهش یافته انگلیسی تابلوی عمومی کشور است!

۱۶:۵۲  -  ۱۸ فروردين ۱۴۰۰

درباره خودروی بتمن بیشتر بدانید!

۱۶:۵۷  -  ۱۸ فروردين ۱۴۰۰
گفت و گو خودمانی دیباچه با حمیدرضا حافظ شجری ،بازیگر سریال « نوروز رنگی »

کسانی که مرا به خاطر شرایط جسمی‌ام مسخره می‌کردند الان از شدت خجالت نزدیکم نمی‌شوند!

۱۴:۱۶  -  ۱۷ فروردين ۱۴۰۰

سینماهای تهران رسما تعطیل شد !

۱۳:۵۳  -  ۱۶ فروردين ۱۴۰۰
آخرین اخبار