چهارشنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۱  |  Wednesday, 28 September 2022

دیباچه

کد خبر: ۱۸۳۵۸
تاریخ انتشار : ۱۱ : ۱۶ - ۲۸ تير ۱۳۹۵
دیباچه: برگزاری نمایشگاه پوشاک و لوازم ورزشی در مردادماه امسال منتفی شد.دیباچه-الهیاری

به گزارش دیباچه، در پی آخرین اطلاعیه در سایت اطلاع‌رسانی اولین نمایشگاه پوشاک و لوازم ورزشی iranspoex.com اعلام شده بود که تاریخ این نمایشگاه از اردیبهشت ماه سال 95 به دوم ال پنجم مردادماه به علت تغییر محل مسابقات بین‌المللی قرآن از اجلاس سران به مصلای امام خمینی (ره) تغییر می‌یابد. در حالی که قرار بر برگزاری نمایشگاه در تاریخ مقرر بوده است، شنیده‌ها حاکی از این است که برگزاری این نمایشگاه ملغی شده است.

در تماسی که با محمد الهیاری؛ مدیر روابط عمومی بنیاد ملی مد و لباس داشتیم وی در صحبت با دیباچه این خبر را تایید و اعلام علت را به اعلان رسمی بنیاد ملی مد و لباس اسلامی و ایرانی موکول کرد.

شنیده‌ها حاکی از این هستند که مجوز برگزاری اولین نمایشگاه پوشاک و لوازم ورزشی از وزارت ارشاد دریافت شده بوده است و اتاق اصناف و اماکن در پی نامه‌هایی‏ برگزاری این نمایشگاه را ملغی اعلام کرده‌اند. به این دلیل که برگزار‏کنندگان این نمایشگاه تاییدیه مجوزشان را از این دو واحد پیگیری نکرده‌اند. این اتفاق در حالی می‏ افتد که نمایشگاه‏های دیگر بدون مسئله و برخورد در تاریخ‏های مقررشان برگزار خواهند شد؛ مانند نمایشگاه پوشاک مدارس. در بخشی دیگر مسئله تداخل و تا اندازه‌ای اختلاف نظر بین گروه‌ها و متولیان اجرایی این نمایشگاه که شامل کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت ورزش و امور جوانان، وزارت صنعت معدن و تجارت و با حمایت وزارت علوم تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، مجلس شورای اسلامی، مجمع تشخیص مصلحت نظام، صدا و سیما و سازمان ورزش شهرداری تهران مطرح شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در گفت و گو دیباچه با "سید محمدرضا خوشرو "مدیر شبکه نسیم مطرح شد

شبکه نسیم بزودی پربار می‌شود / «خندوانه» تا پایان سال ۱۴۰۱ به روی آنتن نمی‌رود / « دورهمی و کتاب باز » هرگز تعطیل نمی شوند

۱۶:۳۶  -  ۰۶ مهر ۱۴۰۱
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیباچه:

اخلاق حرفه‌ای در سینما از اهمیت زیادی برخوردار است/ سیمرغ‌ها در جشنواره‌ها باید معنای واقعی پیدا کند

۱۶:۲۸  -  ۲۳ شهريور ۱۴۰۱
گزارش تصویری دیباچه

شاهکار بچه‌های معلول و ناشنوا در تئاتر شهرزاد

۱۱:۲۶  -  ۲۱ شهريور ۱۴۰۱
گفتگو دیباچه با داریوش مؤدبیان

تئاتر تلویزیونی حیثیت تولید تلویزیونی است / من همیشه خود را یک پژوهشگر می‌دانم

۱۷:۰۷  -  ۲۰ شهريور ۱۴۰۱
«دیباچه» در گزارشی بررسی کرد؛

چرا « یاغی » را اثری فاخر و باورپذیر برای معرفی کُشتی نمی‌دانیم؟

۱۷:۲۵  -  ۲۳ شهريور ۱۴۰۱