جمعه ۰۸ بهمن ۱۴۰۰  |  Friday, 28 January 2022

دیباچه

کد خبر: ۱۸۳۵۸
تاریخ انتشار : ۱۱ : ۱۶ - ۲۸ تير ۱۳۹۵
دیباچه: برگزاری نمایشگاه پوشاک و لوازم ورزشی در مردادماه امسال منتفی شد.دیباچه-الهیاری

به گزارش دیباچه، در پی آخرین اطلاعیه در سایت اطلاع‌رسانی اولین نمایشگاه پوشاک و لوازم ورزشی iranspoex.com اعلام شده بود که تاریخ این نمایشگاه از اردیبهشت ماه سال 95 به دوم ال پنجم مردادماه به علت تغییر محل مسابقات بین‌المللی قرآن از اجلاس سران به مصلای امام خمینی (ره) تغییر می‌یابد. در حالی که قرار بر برگزاری نمایشگاه در تاریخ مقرر بوده است، شنیده‌ها حاکی از این است که برگزاری این نمایشگاه ملغی شده است.

در تماسی که با محمد الهیاری؛ مدیر روابط عمومی بنیاد ملی مد و لباس داشتیم وی در صحبت با دیباچه این خبر را تایید و اعلام علت را به اعلان رسمی بنیاد ملی مد و لباس اسلامی و ایرانی موکول کرد.

شنیده‌ها حاکی از این هستند که مجوز برگزاری اولین نمایشگاه پوشاک و لوازم ورزشی از وزارت ارشاد دریافت شده بوده است و اتاق اصناف و اماکن در پی نامه‌هایی‏ برگزاری این نمایشگاه را ملغی اعلام کرده‌اند. به این دلیل که برگزار‏کنندگان این نمایشگاه تاییدیه مجوزشان را از این دو واحد پیگیری نکرده‌اند. این اتفاق در حالی می‏ افتد که نمایشگاه‏های دیگر بدون مسئله و برخورد در تاریخ‏های مقررشان برگزار خواهند شد؛ مانند نمایشگاه پوشاک مدارس. در بخشی دیگر مسئله تداخل و تا اندازه‌ای اختلاف نظر بین گروه‌ها و متولیان اجرایی این نمایشگاه که شامل کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت ورزش و امور جوانان، وزارت صنعت معدن و تجارت و با حمایت وزارت علوم تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، مجلس شورای اسلامی، مجمع تشخیص مصلحت نظام، صدا و سیما و سازمان ورزش شهرداری تهران مطرح شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو دیباچه با رئیس حوزه هنری استان خوزستان

جذب هنرمندان خوزستانی در مناطق محروم،رایگان انجام می‌شود

۱۷:۲۳  -  ۰۳ بهمن ۱۴۰۰
همانطور که پیشتر در « دیباچه » خبر دادیم

« احسانی» از شبکه نسیم رفت !

۱۹:۲۱  -  ۰۴ بهمن ۱۴۰۰
گفت و گو دیباچه با مجری « اعجوبه ها » و « سلام صبح بخیر »

‌نمی‌توانم روی پیشنهاد دیگری برای اجرا فکر کنم!

۱۰:۲۰  -  ۳۰ دی ۱۴۰۰
معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان به دیباچه گفت

شرکت « نفــت » سالن پر ظرفیتش را برای اجرای کنــسرت موسـیقی به « ارشاد » اجاره نمی‌دهد / در سوسنگرد سالن‌ها را پس دادند!

۱۶:۳۱  -  ۰۲ بهمن ۱۴۰۰
تشکیل «کارگروه مشترک» بین سازمان سینمایی و سازمان صدا و سیما

«پیمان جبلی» برخلاف مدیران قبلی صدا و سیما، روی خوش به سینما نشان می‌دهد؟

۱۳:۰۵  -  ۰۲ بهمن ۱۴۰۰
پربازدیدها
پرطرفدار ترین ها