شنبه ۰۱ آبان ۱۴۰۰  |  Saturday, 23 October 2021

دیباچه

کد خبر: ۱۸۲۴۹
تاریخ انتشار : ۲۴ : ۱۳ - ۲۸ تير ۱۳۹۵
195 هنرمند در رویداد تابستانی گالری گلستان شرکت می کنند
دیباچه: گالری گلستان مانند هر سال، مرداد ماه میزبان رویداد تابستانی صد اثر صد هنرمند قدیمی ترین رویداد تجسمی بخش خصوصی در ایران می شود.دیباچه-لیلی گلستان

به گزارش دیباچه لیلی گلستان، مدیر گالری گلستان، با اشاره به حضور پرشمار هنرمندان شهرستانی در این دوره از صد اثر صد هنرمند گفت: ارائه چشمگیر مجسمه دو وجه تشخص بارز این دوره صد اثر صد هنرمند است؛ او که از میان صدها اثر رسیده این تعداد را با وسواس و دقت مثال زدنی برگزیده و به معرض تماشا و فروش می گذارد تاکید دارد مثل همیشه کیفیت بالا و نیز قیمت های بسیار مناسب دو مولفه ای ست که گالری گلستان توجه بایسته ای به آنها مبذول داشته است.

گرانترين اثر اين دوره به تابلوي نقاشي از سهراب سپهري اختصاص دارد كه ٢٥٠ميليون تومان قيمت گذاري شده است اين در حالي است كه براي جلب توجه اقشار مختلف مردم به خريد آثار هنري و تحقق شعار "هر خانه ايراني ،يك اثر هنري "آثاري با قيمت يكصد هزار تومان نيز در اين نمايشگاه ارايه مي شود.

بیست و چهارمین صد اثر صد هنرمند در حالی عصر جمعه اول مرداد 1395 در گالری گلستان آغاز به کار می کند که امسال میزبان 195 هنرمند و حدود 220 نقاشی، نقاشی خط و مجسمه خواهد بود.

دیباچه-گلستان

از مجموع ١٩٥هنرمند حاضر در اين نمايشگاه ١٣٠نفر هنرمند زن و ٦٥ نفر هنرمند مرد هستند كه بيش از ٣٠مجسمه و بالغ بر ١٩٠ نقاشي و نقاشي خط به نمايش و فروش مي گذارند .

بیست و چهارمین صد اثر صد هنرمند گالری گلستان، تا ٢٧ مرداد در گالری گلستان دایر خواهد بود . علاقمندان می توانند همه روزه( غیر از پنجشنبه) از ساعت 16 تا 20 از این رویداد دیدن و خرید کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
نادر فلاح در گفتگو با دیباچه از چالش‌های نقش خود می‌گوید

خانه تئاتر با خانه سینما تعامل داشته باشند و بگویند حتما از بچه های تئاتر برای نقش ها در فیلم ها استفاده کنند!

۱۱:۰۷  -  ۲۹ مهر ۱۴۰۰
دیباچه گزارش می‌دهد

روایتی از تولد دوباره یک فرهنگ/کشتی قصه به راه افتاد!

۱۳:۰۰  -  ۲۴ مهر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها