يکشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۰  |  Sunday, 23 January 2022

دیباچه

کد خبر: ۱۷۸۴۷
تاریخ انتشار : ۰۹ : ۱۲ - ۲۷ تير ۱۳۹۵
دیباچه: امین بهروزی از اجرای نمایش «روزهای بی‌باران» با بازیگران گرجی در گرجستان خبر داد

دیباچه- روزهای بی‌باران (1)

به گزارش خبرنگار تئاتر دیباچه؛ امین بهروزی که این روزها در مقام نویسنده و کارگردان با نمایش «روزهای بی‌باران» در سالن سایه مجموعه تئاتر شهر حضور دارد، درمورد آینده این نمایش، گفت: اجرای عمومی نمایش «روزهای بی‌باران» روز سه‌شنبه، 29 تیرماه ساعت 20:30 به پایان می‌رسد اما برنامه دیگری برای این نمایش داریم. ازهفتم مردادماه این اثر به شیراز می‌رود و در این شهر هفت اجرا را تجربه می‌کند. همچنین قرار است این اثر چند اجرای بین‌المللی را تجربه کند. نمایش «روزهای بی‌باران» در سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر حضور داشت و در آن دوران چند گروه تئاتر از ما دعوت کردند که نمایش را در آنجا اجرا کنیم.

وی در ادامه افزود: یکی کمپانی تئاتر گرجستانی که در جشنواره تئاتر فجر حضور داشت، نمایش را دید و از من دعوت کرد که به گرجستان بروم و در مقام کارگردان نمایشنامه «روزهای بی‌باران» را با بازیگران گرجی روی صحنه ببرم. در میانه اجرای عمومی این اثر در سالن سایه، به گرجستان رفتم و بازیگران را انتخاب کردم. پس از اجرای «روزهای بی‌باران» در شیراز، به گرجستان بازمی‌گردم و تمرین‌های این نمایش را پی می‌گیرم.

دیباچه- روزهای بی‌باران (2)

این هنرمند عرصه تئاتر از جشنواره تئاتر فجر خاطره‌ای تعریف کرد و گفت: یکی از دوستان منتقدم، مطلبی بامزه درمورد نمایش «روزهای بی‌باران» و اجرای جشنواره‌ای آن نوشت و در پایان آن نقد، نوشته بود که «چند مهمان خارجی «روزهای بی‌باران» را دیده‌اند و من کنار آنها نشسته بودم و ناراحت بودم که گروه اجرایی، آبروی ما را نزد خارجی‌ها برده است» اما دقیقا آقایی که کنار او نشسته بود، نماینده کمپانی تئاتر گرجی بود و پس از همان اجرا، از من خواست که نمایش را با بازیگران گرجی اجرا کنم!

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفت و گو دیباچه با مجری « اعجوبه ها » و « سلام صبح بخیر »

‌نمی‌توانم روی پیشنهاد دیگری برای اجرا فکر کنم!

۱۰:۲۰  -  ۳۰ دی ۱۴۰۰
معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان به دیباچه گفت

شرکت « نفــت » سالن پر ظرفیتش را برای اجرای کنــسرت موسـیقی به « ارشاد » اجاره نمی‌دهد / در سوسنگرد سالن‌ها را پس دادند!

۱۶:۳۱  -  ۰۲ بهمن ۱۴۰۰
تشکیل «کارگروه مشترک» بین سازمان سینمایی و سازمان صدا و سیما

«پیمان جبلی» برخلاف مدیران قبلی صدا و سیما، روی خوش به سینما نشان می‌دهد؟

۱۳:۰۵  -  ۰۲ بهمن ۱۴۰۰
شروع متفاوت جشنواره چهلم با اجرای پژمان بازغی

همه آنچه در مراسم قرعه کشی اکران فیلم‌های جشنواره فیلم فجر گذشت

۰۲:۳۹  -  ۲۹ دی ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها