پنجشنبه ۱۶ تير ۱۴۰۱  |  Thursday, 07 July 2022

دیباچه

کد خبر: ۱۷۶۹۸
تاریخ انتشار : ۰۰ : ۱۶ - ۲۶ تير ۱۳۹۵
دیباچه:رضا رویگری گفت: مسئولان در این دوران که روزهای کسالت و بیماری را سپری می‌کنم حالی از من نپرسیدند و سراغی از من نگرفتند.

رضا رویگری بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه اظهار داشت: این روزها حالم بهتر از گذشته است و مشکلی که دارم به دستم مربوط می شود که وضعیت پا و دیگر قسمت های بدنم بهتر از گذشته است. امیدوارم در آینده حالم بهتر شود و بتوانم به راحتی جلوی دوربین قرار گیرم.

رویگری خاطرنشان کرد: اینکه مسئولان بخواهند از حال یک هنرمند که در بستر بیماری است جویا شوند به خودشان برمی گردد. اگر آن هنرمند برایشان مهم باشد حتماً از او خبری گرفته و جویای حالش می شوند و من با این حال هیچ توقعی از هیچ مسئولی ندارم که بخواهند کاری برای من انجام داده و یا حالی از من بپرسند.

دیباچه - رضا رویگری


این بازیگر تصریح کرد: اگر قرار بود برای من کاری انجام شود حتماً تا امروز انجام شده بود ولی مسئولان حتی حالم را نپرسیدند و در این وضعیت سراغی از من نگرفتند.

بازیگر فیلم سینمایی «بوتیک» در ادامه افزود: حدود 4 یا 5 تله فیلم بازی کرده‌ام که هیچ میل و رغبتی به حضور در آنها نداشتم و به همین دلیل عنوان و قصه هیچ یک از این فیلم ها را به خاطر ندارم. آخرین باری که مقابل دوربین قرار گرفتم به حدود دو ماه پیش در شهر شیراز برمی گردد.

وی خاطرنشان کرد: وضعیت فیلمسازی در حال حاضر بسیار وخیم است و نبود بودجه در سازمان و حتی در بخش خصوصی باعث شده تولیدات کم شده و شاهد افت کیفیت در آثار اخیر باشیم. بسیاری از بازیگران و هنرمندان سینما و تلویزیون این روزها بیکار هستند. من هنوز دستمزد بسیاری از آثاری را که در گذشته در آنها ایفای نقش کردم هنوز دریافت نکردم و از افراد بسیاری طلبکار هستم که متأسفانه خبری از پرداخت دستمزد من نیست.

رویگری در پایان اظهار داشت: کم کاری من در این روزها به نبود پیشنهاد برای بازی برنمی گردد و دلیل اصلی این کم کاری به بیماری و کسالتی که دارم برمی گردد چرا که این مشکل باعث شده نتوانم به راحتی جلوی دوربین قرار گیرم.

گفتنی است رضا رویگری در فیلم‌های سینمایی و مجموعه‌های تلویزیونی بسیاری از جمله فیلم‌های سینمایی «اخراجی‌ها 3»، «مسافر ری»، «شب بیست و نهم» و «اجاره نشین‌ها» و مجموعه های تلویزیونی «مدینه»، «مختارنامه»، «سالهای مشروطه» و «به کجا چنین شتابان» ایفای نقش کرده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
سید شاهین موسوی، بوکسور ملی پوش کشور و نفر پنجم بوکس جهان در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد:

برای حضور در المپیک فرانسه باید تغییر وزن بدهم / متاسفانه ما در هیج مسابقه ای با رقبای خود حضور پیدا نمی کنیم

۱۲:۳۱  -  ۱۲ تير ۱۴۰۱
حمیدرضا مهدی پور تهیه کننده برنامه طنز «دی بی سی فارسی» در گقت و گو با دیباچه مطرح کرد:

هدف اصلی ما از تولید برنامه «دی بی سی فارسی» شکستن هژمونی شبکه‌های معاند بود / با استقبال خوب مدیران جدید رسانه ملی به تلویزیون آمدیم

۱۵:۳۳  -  ۰۸ تير ۱۴۰۱
غفلت بزرگ در حوزه نمایشنامه نویسی

چرا بیشتر نمایش‌های روی صحنه، برگرفته از نمایشنامه‌های خارجی است؟

۱۳:۰۱  -  ۰۸ تير ۱۴۰۱
احمد شفیعی، تهیه کننده سریال « آقای قاضی » در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد:

این اولین ژانر درام قضایی در قالب یک سریال است / بهزاد خلج در نقش یک قاضی واقعی ظاهر شد / فصل دوم سریال آقای قاضی بزودی ساخته می‌شود

۱۷:۰۸  -  ۰۶ تير ۱۴۰۱
ابراهیم فروزش کارگردان و فیلمنامه نویس سینما در گفتگو با دیباچه مطرح کرد

ارگان‌های دولتی ما بودجه کمی در سال برای ساخت یک فیلم بلند دارند / امیدوارم این کارگروه فارابی قدم‌های مثبتی بردارد

۱۷:۰۳  -  ۰۴ تير ۱۴۰۱
پربازدیدها
آخرین اخبار